Rockstar hita Red Dead Redemption turpinājums, jeb precīzāk prīkvels, jo spēles notikumi risināsies 12 gadus pirms oriģinālās spēles, tuvojas straujiem soļiem. Spēlētājiem būs iespēja aplūkot Amerikas dabu kopā ar Dutča Van der Lindes bandu, bēguļojot no varas iestādēm.  Viens no bandas locekļiem protams ir jauns Džons Mārstons.

Red Dead Redemption 2 relīzes datums ir 26 oktobris, uz PS4 un Xbox One platformām. Ir anonsēta arī kolekcijas versija, zem nosaukuma Special Edition. Tās cena būs 80 eiro. Tajā ietilps spēles kopija ar īpašām misijām un ieročiem, kā arī īsta spēles pasaules karte. Bez šī varianta ir arī Ultimate Edition un The Collectors Box. Lai iegūtu šīs versijas nāksies šķirties no 100 eiro par katru. 

Pirmā spēle tā arī nekad neieraudzija dienas gaismu uz PC platformas, tomēr klīst baumas ka šoreiz tas varētu notikt.

Kā jau iepriekš minēts spēles notikumi risināsies 12 gadus pirms oriģināla. Stāsts centrēsies ap Van der Lindes bandu, kas bija pirmās spēles galvenie pretinieki. Pēc neveiksmīgas bankas laupīšanas, banda dodas bēgļu gaitās. Dutčs, viņa labā roka Artūrs Morgans un daudzi citi bandas locekļi saskarsies ar grūtībam un konkurējošām bandām, esot bēgļu statusā.

Lai gan Džonam Mārstonam ir atvēlēta neliela loma, šoreiz galvenais varonis būs Van der Lindes labā roka – Artūrs Morgans. Viņa pārziņā būs bandas ikdienas lietas un uzdevumi, kā arī tās saturēšana kopā. Tomēr sižetam atklājoties Artūrs sāks apšaubīt savu piederību bandai.

Spēles elementi, kā jau pirmajā daļā, grozīsies ap teritorijas izpēti, medībām, šaušanu, zādzībām un dažādām citām blakus darbībām. Procesā satiksim daudz interesantu un unikālu personāžu. Spēles pasaule šoreiz būs krietni lielāka.

Goda sistēma (honor system) atgriezīsies, šoreiz daudz detalizētāka. Kopā ar civiliedzīvotājiem pret galvenā varoņa darbībām reaģēs arī banda un citi pietuvināti personāži.

9. augustā Rockstar publicēja gameplay treileri. Pēc video varam spriest, ka kodola mehānikas joprojām ir spēlē, taču grafiskais dzinis ir krietni uzlabots.

Spēlei būs arī online režīms taču Rockstar nav ieviesusi skaidrību kā īsti tas darbosies. Varam tikai minēt ka tas būs kas līdzīgs oriģinālajai spēlei.