Šomēnes 6. septembrī , savas durvis visiem gribētājiem atvēra Battlefield V Open Beta. Es to paspēlēju un man ir ko teikt !

Sāksim ar jautājumu – Vai Jūs spēlējāt Battlefield One ?  Tagad paņemiet interfeisa noformējumu no tās, piejauciet klāt Otrā pasaules kara setingu (vidi), nedaudz sajauciet ar kosmētiskiem uzlabojumiem un animācijām – Battlefield V GATAVS! Protams nezimirstiet ielikt smukā iepakojumā no solijumiem ar uzrakstu Battlefield V !  

Bet tagad detalizētāk. Viss jau būtu labi un smuki, ja vien nebūtu tāda … deja vu piegarša.

Visas spēles interfeis atgādina, es pat teiktu ir, Battlefield 1 kopija. Bet ne sliktā ziņā, nevajag mainīt to , kas jau labi strādā.  Priecēja noasiņošanas animāciajs, personāžs var grozīt galvu, saukt palīgā un stiept asiņaino roku gaidot mediķi. Vai  turot pogu izlaist šo daļu, kas arī nav super ātri. 
Manuprāt, tas ir labi, jo rada nepeiciešamību pēc komandas spēles. Neskrien viens, spēlē ar savu vienību un tev ir vairāk iespēju ilgāk izdzīvot kā rezultātā uzvarēt, iespējams. Objektu iznīcināmība ir palikusi lielāka un tie jūk mazakiem gabaliem, padarot iznīcināšanas iespaidu realistiskāku.

Jauns kaujas režīms “Grand Operations”  ir vairākos etapos. Uzbrucēji desantējas ar parašūtu ik pēc dažam sekundēm un mēģina iznīcinat intereses punktus. Otras etaps ir vairāk klasisiks, uzbrūc un iekaro punktus, kam to vairāk, tas uzvar.

Atceraties augstāk es minēju vienību, neprecizējot sastāvu, jo jebkurš, un es domāju jebkurš, tagad var piecelt kritušo biedru. Un tas manuprāt nav pārāk interesanti, jo tagad mediķa klasi izvēlēsies vēl retāk, vai tikai, lai izdzīvot ilgāk pašam. Ceru ka tas mainīsies.
Atdzimšanas laiki ir ilgi un ja nav iespējas atdzimt uz iekarota punkta vai savas vienības biedra, ir diezgan tālu japaskrien, kas arī nav tik intersanti.


Pagaidām nav īsti labi vai slikti, ir spēle kuru var spēlēt, bet nav rozīnītes, ir tā “deja vu” piegarša. Gaidam pilno versiju ar battle royale un jaunos spēles režīmus, kopā ar single player kampaņu.


Trūkst jaunievedumu, kuri bija solīti! Tiksimies uz atkārtotu apskatu NOVEMBRĪ!

Vērtējums:

6/10