Video materials ir Varsity Gaming (YouTube) īpašums .

Šie kopīgie gadžetu triki palīdzēs jums pacelties jūsu Siege karjerā.

Rainbow Six Siege sarežģītība ir gan svētība, gan lāsts. Mēģinot iegūt sapratni par visiem 42 operatoru unikāliem gadžetiem, uzdevumu – apgūt niances un savstarpējo mijiedarbību visi uzskata par nepārvaramu. Lai palīdzētu jums labāk izprast, kā dažādi sīkrīki (gadžeti) var mijiedarboties ar karti un papildināt viens otru, mēs esam sadalījuši astoņus izplatītākos sīkrīku trikus, kurus jūs atradīsiet Siege.

BANDITA TRIKI

Bandīta triks ir stratēģija, kas ir tikpat veca kā Siege pati. Liela daļa no Siege’s metas rotē ap cīņu starp aizstāvjiem un uzbrucējiem pār stiprinātām sienām , kas palēnina via liedz pieķluvi pie “mērķa”. Piekļūšana pie tālas redzes līnijām ir liela priekšrocība uzbrucējiem, tāpēc raunda liktenis dažreiz ir balstīta uz dažām galvenajām sienām. Lai pasargātu no Thermite un Hibanas stiprinātu sienu lauzšanas spēka, Bandita baterijas var elektrificēt sienas un iznīcināt ienaidnieka gadžetus. Bet, ja uzbrucējus pavada arī Techeras ar EMP granātām, tad Bandit baterijas parasti tiek iznīcinātas, pirms tās var kaut ko aizsargāt.

Lai apietu šo stingro ierobežotāju Banditam, spēlētāji izveidoja to, kas tagad ir pazīstams kā Bandit triks. Tas tiek veikts, gaidot, kamēr kāds no uzbrūcējiem uzliek uz sienas gadžetu, kas to var salauzt, tad akumulators tiktu novietots uz zemes pei sineas. Ja tas ir pareizi izpildīts, akumulators izlaiž elektrības lādiņi, pirms gadžeti, kas lauž sienu var nostrādāt. Tad Bandit paņem akumulatoru atpakaļ, aizsargājot to no Thatchera EMP, un, ja nepieciešams, atkārto šo procesu. Kopš tā laika Ubisoft ir pieņēmusi šo triku kā likumīgu meta daļu

VALKIRIJAS KAMERU IZVIETOJUMS

Valkīrija ir deizgan spēcīga. Viņas Black Eye kameras var būt izmest un pielipt pie gandrīz jebkuras vietas un virsmas uz kartes un sniegt nenovērtējamu informāciju savai komandai, kā arī dot mirušajiem spēlētājiem kaut kādu nodarbi un noderīgumu kamēr tie atrodas “mirušo stāvoklī”. Bet pēc gadiem, kad kameras atzīmēja pretiniekus, spēlētāji ir iemācījušies ātri skenēt istabu un iznīcināt Valkirijas kameras.

Lai izvairītos no šī nožēlojamā likteņa, jums būs vajadzīga papildus izveicība un nestandarta domāšana, lai atrast labas slēpšanās vietas. Slēpt kameru, kur neviens to nekad nevarētu atrast, ir diezgan viegli, bet atrast tādas vietas kur tas dos komandai slepenus apskates punktus – tā jau ir māksla. Ielādējiet Custom spēli un eksperimentējiet ar dažādām vietām. Izvairieties no paredzamiem stūriem un mēģiniet domāt zemāk, nevis augstāk. Atveriet kastīti vai stikla skapi un ieleciet kameru tur.

Izšaujiet diskrētu caurumu sienā starp divām istabām un iemetiet tur kameru, lai novērot abas istabas vienlaikus. Un vissvarīgākais, mēģiniet izmest noderīgu kameru ārpusē. Tas būs visgrūtāk, jo jums ir tikai dažas sekundes pēc raunda sākuma, lai izmest kameru pirms uzbrucēji pamana jūs. Trenejieties iemest kameru kokos vai krūmos, lai to vislabāk paslēptu.

LION UN JACKAL KOMBO


Video materjals ir Jytus (YouTube) īpašums

Apvienojot Lion un Jackal, tiek radīta vienkārša un nāvējošs kombinācija, lai novērstu roumeru (aizardzības spēlētāji, kas rotē pa karti un mēģiņa ielenkt uzbrucējus) rotēšanu, kas jums rada galvassāpes. Vienlaikus izmantojiet abus gadžetus. Atrodiet roumera pēdas kā Jackal un skenējiet. Kad skenēšana sākas un atklāj to īpašnieka pašreizējo atrašanās vietu, aktivizējiet Lion skenēšanu. Liona skenēšanas laikā pāris sekundēs ienaidnieks nespēj noslēpt savu atrašanās vietu. Ja tie pārvietojas, viņu ķermenis ir izgaismots sarkanā krāsā. Ja viņi paliek nekustīgi, Jackal tos skenē.

Izmantojiet šīs vērtīgās dažas sekundes, lai pārvietotos un nošaut ienaidnieku. Tomēr paturiet prātā, ka augstāka līmeņa roumeris Caviera ir neaizskarams pret Jackal izsekošanu, izmantojot savu Silent Step spēju, un ka Mute signāla iejaukšanas ierīces atceļ Lion skenēšanu, kad tas atrodas tā rādiusā.

DOKKAEBI UN IQ KOMBO

Vēl viens duets, kas labi saspēlējas kopā, lai izveidotu triku ir Dokkaebi un IQ ir lieliski, lai uzzināt precīzu jebkura aizstāvja atrašanās vietu. Pēc tam, kad Dokkaebi zvana ienaidnieku komandai ar savu Logic Bomb , viņi izmanto dažas sekundes, lai izņemtu viņu telefonu un izslēgtu tos. Šajā īsajā brīdī IQ var redzēt tālruni caur sienām, kas atrodas 10 metru attālumā. Ja zvana skaņas no tālruņa nav pietiekami, šis triks nodrošina precīzu jūsu upura atrašanās vietu. Lai gan, tāpat kā ar Lionu, Mute’s jammers novērsīs Logic Bomb efektus, ja jūs esat tās rādiusā.

PRETDARBĪBA PRET CLASH

Labs Clash spēlētājs ir reāla problēma uzbrucējiem. Viņas vairogs ļauj viņai pārvietoties pa karti ar relatīvu drošību, paziņojot par katru kustību, ko veicat saviem komandas biedriem. Visu padara sliktāku tas ka mēģinājumi iesist pa viņas vairogu, lai atvērt vājo vietu. Bieži vien var tikt pārtrauktas ar uz vairpga uzmontēto teizeri, kas palēnina ienaidniekus. Viņai ir daži vienkārši pretdarbības veidi, taču abiem viņiem ir nepieciešama koordinācija, lai pareizi tos veikt.

Pirmkais un efektīvākais ir Zofia. Viena no trim viņas konkusijas granātam izšautām pa Clash ļiks viņai pārvietot vairogu uz sānu ( tā pat kā sitiena laikā) un atklās viņas apakšējo ķermeni. Šī atklāšana ilgst tikai sekundi vai divas, kas ir pārāk ātra, lai Zofia varētu savlaicīgi pārslēgties atpakaļ uz savu ieroci. Tā pēc, lai nošaut Clash, jums būs nepieciešams tuvumā esošs komandas biedrs.

Clash otrs kaunters ir Capitao un viņa uguns bultas. Izšujot uguns bultu pie Clash kājām , var ātri nosist viņas veselības sleju, bet labs spēlētājs gaidīs, kad Capitao izvilks savu arboletu un attiecīgi atkāpsies jau laicīgi pirms uguns bultu izšauj. Lai to novērst, izšaujiet bultu pie izejas vai ceļa pa kuru Clash atkāpsies, un viņa ieies ugunī, nevis prom no tās.

EVIL EYE NOVIETOŠANAS

Maestro Evil Eyes ir lielisks instruments ienaidnieka gadžētu iznīcināšanai, lai novērst nocietinātās sienas iznīcināšanu, vai vienkārši šaušanai pa pretinieku  kamēr viņi mēģina tikt iekšā. Viņī nav tik elastīgi kā Valkyrie Black Eye kameras, jo tie ir jāuzstāda uz sienas vai priekšmeta ar rokām, taču tie ir daudz izturīgāki. Atrast pareizo vietu Evil Eye ir daudz grūtāk nekā vienkārši būt diskrētam,noslēptam kā Valkirijas kameru gadījumā. Tas ir liels metāla gabals un skaļš, kad to lieto, tāpēc stealth ir ārpus vienādojuma. Koncentrējieties uz to izvietošanu, kur vislabāk var izmantot to plašo redzes lauku. Lielisks piemērs ir istabas vidējā pārklājuma vidus. Šādā vietā jūs, iespējams, varēsit kontrolēt 90% no platības.

Lai papildinātu Evil Eye, vērojot mērķi ar vienu, otrai kamerai vajadzētu būt novietotai, lai pārraudzīt visticamāko uzbrukuma maršrutu. Novietojot stūrī, lai pārraudzīt vairākus koridorus, Evil Eye varēs traucēt ienaidnieiem, kas mēģina izdarīt pēdējo spiedienu. Novietojiet kameru pie mērķa tā, ko uzbrucējam vajadzētu apgriezties vai stāvēt tā ka viņš atklātu sevi , lai iznīcināt Evil Eye.

IZVIETOJAMIE VAIROGI

Izvietojamie vairogi ir Siege bieži vien aizmirstie sekundārie gadžeti. Slēpšanās aiz izvietojama vairoga parasti ir slikta ideja, jo tas uzliek mērķi jums uz muguras un dažreiz iesprostojūs, mēģinot atgriezties. Bet, ja jums ir īpaša taktika prātā, ir daudz labu veidu, kā izmantot viņu. Vispopulārākais ir bloķēt durvju aili ar izvēršamu vairogu, lai uzbrucējiem ieiet būtu daudz grūtāk. To izmanto, lai atturētu no ieiešanas, mudinot ienaidnieku virzīties no puses kuru vieglāk aizstāvēt.

Izvietojamo vairogu var arī apvienot ar Frostas Welcome Mat slazdu, lai iegūtu lielisku efektu. Vienas lamatas, kas novietotas aiz vairoga otras puses, bieži vien var piemuļķot uzbrucējus, kas lēciena pār vairogam trāpa tieši slazdā. Daudzi piesardzīgie spēlētāji sašauj slazdus, ​​kad tie ir lecienā pār vairogu vai iemet granātu, bet īstas problēmas šāds kombo sagādā vairoga operatoriem. Ja vien Monty vai Blitz nevarēs sašaut slazdus caur durvīm vai kādu spraugu, viņiem nav daudz iespēju, lai novērstu viņu nāvi. Mēģinot sašaut slazdu ar pistoli lēciena laikā viņiem ir maz iespēju,  tāpēc vairoga un slazda kombinācija lieliski darbojas kā aizsargs pret vairogu nesējiem.

FUZA LĀDIŅŠ

Video matejāls ir Macie Jay no YouTube īpašums

Fuze ir īpaši populārs iesācēju vidū. Sākumā viņa sprāgstošās hokeja ripas , šķiet, ir vienkāršs iznīcināšanas avots, bet jebkurš veterāns spēlētājs zin, kā viegli izvairīties no spadziena rādiusa. Tāpēc patiesi lielisks Fuze spēlētājs neizmanto savus gadžetus, cerot kādu nogalināt, viņi tos izmanto, lai iznīcināt aizstāvju gadžetus.

Lai vislabāk izmantotu Fuze, jums jāzin, ka ikreiz, kad tiek izšautas granātas, katru reizi tās izlido un sprāgst pēc viena paterna/modeļa. Katra no piecām granātēm tiek izšauta taisni no kreisās uz labo pusi. Izmantojiet šo informāciju, lai iztīrītu visas nepatīkamās dzeloņstieples, izvēršamos vairogus, Evil Eyes, Valkyrie kameras, Welcome Mat un visas citas lietas, ko jūs varat iedomāties. Tas prasa arī daudz zināšanu par karti, tādēļ sāciet pētīt telpas virs mērķiem, lai atrastu vislabākos punktus. Iztīrot  piekļuvi mērķim jūsu komandas biedri var viegli veikt veiksmīgu uzbrukumu.

REZUMĒ

Šie triki ir tikai augšiņa no Siege aizberga, taču tie ir triku pamati, kas jums jāzina, lai konkurētu visos līmeņos. Tikai spēja atpazīt šīs stratēģijas palīdzēs ar situācijas izpratni un ļaus jums labāk sadarboties ar saviem komandas biedriem, lai iegūtu uzvaru.