Troņu Spēļu pēdējā sezona lēnām tuvojas, tikmēr varam aizpildīt laiku uzņemoties, dažādu mums jau pazīstamo Vesterosas personāžu lomas, ja viņi sēdētu Dzelzs Tronī.

Reigns: Game of Thrones ļauj izspēlēt daudz un dažādus nākotnes scenārijus ar Denerisu, Džonu Snovu (Sniegu?!), Tirionu un daudziem citiem iespējamiem Septiņu Karaļvalstu līderiem. Šie scenāriji ir visai gudri apspēlēti. Respektīvi tie ir vīzijas, ko redz sarkanā priesteriene Melisandra, vērojot liesmas. Spēle notiek etapos, un katrā uzdevums ir izdzīvot pēc iespējas ilgāk. Ticiet man – laimīgu beigu nav. Nāve ir bieža un ātra, taču tā arī ātri aizmirstas. Spēlējot ar Denerisu tiku iemests katlā ar mežonīgo liesmu (wildfire). Atceraties to zaļo brīnumu, kas tik ļoti patika Sērsijai? Man protams likās, ka viss būs ok. Tā ir Denerisa, pūķu māte. Taču laikam arī viņai ir savi limiti. Lai ko Jūs arī darītu, kādam tas tikuntā nepatiks. Tā būs baznīca, vai zemnieki un konkurējošie valdnieki. Regulāri jācenšas izdabāt visiem, balansējot savas izvēles. 

Par izvēlēm runājot – tas arī ir spēles pamatā. A vai B izvēle. Metam kārti pa labi vai pa kreisi un vērojam sekas.

Pat ļoti īsi etapi ir jautri, taču spēlē slēpjas arī dziļāki stāsti, kuri patiešām ir interesanti, un prasa taktisku domāšanu, lai tos pilnībā atklātu. Bija pāris interesanti momenti, kurus es diemžēl nepaspēju piedzīvot līdz galam, jo gadijās kāds dumpis vai kāds mani vienkārši nogalināja. Tā protams ir daļa no spēles būtības, lai gan nedaudz nepatīkama tā tomēr ir, jo patiešām interesanti stāsti nav uz katra stūra.

Scenāriji ir sarakstīti lieliski. Tie ir pilni ar atsauksmēm uz seriālu un grāmatām, ar jokiem un asprātībām. Troņu Spēļu faniem noteikti patiks iejusties valdnieku ādā, vismaz līdz brīdim, kad sagaidīsim jauno un pēdējo sezonu.

Spēli var iegādāties Google Play veikalā un App Store

Vērtējums

9/10