Ilgi gaidītā iespēja beidzot ir pieejama Xbox One lietotājiem. Jāsaka uzreiz, ka pašlaik klaviatūra un pele darbojas vien ar Warframe un Fortnite spēlēm. Vēl 5 spēles saņems šo iespēju vēl šomēnes un 7 vēlākos, vēl neizziņotos laikos. 

Perifērijas atbalsts atnāca ar novembra atjauninājumu, un kā tika ziņots iekš X018, spēlētāji tagad var lietot gandrīz jebkuru vadu un bezvadu klaviatūras, un peles, lai spēlētu Fortnite un Warframe.

Rindā uz šo iespēju ir arī Bomber Crew, Deep Rock Galactic, Strange Brigade, Warhammer: Vermintide 2, War Thunder un X-Morph Defense. Spēles, kā Children of Morta, DayZ, Minion Master, Moonlighter, Vigor, Warface, Wargroove u.c., saņems atbalstu vēlākos datumos.

Joprojām ir daudz argumentu, par to ka klaviatūra un pele dod zināmas priekšrocības, īpaši FPS spēles, pār tradicionālo pulti, taču online sesijās šīs divas spēlētāju grupas tiks nodalītas. Papildus, ja spēles izstrādātājs to ļaus, konsoles spēlētāji ar peli un klaviatūru tiks grupēti ar PC spēlētājiem, kas arī lieto peli un klaviatūru.

Papildus Microsoft anonsēja savu sadarbību ar Razer, kuri CES 2019 ietvaros prezentēs jaunās perifērijas ierīces, paredzētas speciāli priekš Xbox One. Piedevām vēl, ar tik ļoti populāro, Chroma RGB atbalstu. Protams tiem kas nevēlās tērēties uz dārgām, spīdīgām klaviatūrām, varēs izmantot jebkuru citu, lētāku, modeli.