Nesen es rakstīju par trikiem, kurus būtu vēlams zināt Rainbow Six Siege spēlētājam ar dažiem operātoreim. Iespējams pirms rasktīt to rakstu vajadzēja publicēt šo. Bet kas darīts, tas darīts.

Kurus uzbrucējus un aizstāvjus vispirms vajadzētu pirkt, un kurš ir labākais no tagadējiem 42 Rainbow Six Siege operatoriem ? Visa informācija ir balstīta uz līdzsvara sīkumiem un to, kur viņi atrodas pašreizējā metā. Nav īsts “vislabākais” Rainbow Six Siege operators. Viss ir atkarīga no kartes, objekta atrašanās vietas, Jūsu spēlēšanas veida un pretinieka.
Tomēr es varu ieteikt, par kuriem, manuprāt, operātoriem ir vislabāk spēlēt vairākumā gadījumu.

Lūk operatori, kurus es pašlaik vērtēju visvairāk metā.

UZBRUCĒJI

Divi noderīgākie uzbrucēji

Hibana un Thermite

Ir trīs operātori, kas var uzspridzīnāt nostiprinātas virsmas Siege. Lai gan “Maverick” ar savu degli var uztaisīt taktiskus caurumus, Thermite un Hibana specializējas stiprināto sienu un lūku “atvēršanā” , to gadžeti, ir viens no galvenajiem soļiem veiksmīgam uzbrukumam. Ja jums nav neviena no šiem operatoriem, jūs droši vien atvieglosiet aizsrgājošās komandas dzīvi, kuriem vajadzēs uzraudzīt mazāk leņķu. Jo īpaši Hibanā ir vērtīgs pretstats aizsargiem, piemēram, Mirai, kuras vienvirziena spoguļi var būt iznīcināti ar Hibanas gadžetu no droša attāluma. 

Jūs varat izveidot rokgrupu bez ģitārista, bet ir daudz labāk ja Jums komandā ir vismaz viens no šiem diviem operātoriem.

Ļoti noderīgi operātori

Finka

Labi ieroči un fantastisks gadžets padara Finka par noderīgu operatoru gandrīz jebkurā komandā. Viņas gadžets sniedz baffu visai komandai , un  stabilizē ieroci samazinot atdevi, palielina veselību un var uzcelt  visus operatorus, kuri ir “nogāzti” (downed) noasiņosānas stadijā. Tas var tikt izmantots, lai panāktu lielisku rezultātu tieši pirms mērķa šturma, nosverot apšaudes skalu savas komandas labā. Nesenais nerfs samazināja, cik ilgi katrs Adrenal Surge ilgst un palēnināja ADS ātruma palielināšanos, bet laicīgi izlietots gadžets joprojām var būtiski ietekmēt cīņu.
Viņas Spear .308 šautene joprojām ir nepietiekami laba bojājumu un šaušanas ātruma izteiksmē, bet viņas SASG bise un 6P41 LMG ir interesantas izvēles iespējas agresīvākiem spēļu veidiem (Rush ar bise var būt ļoti efektīva pareizajās rokās). Finkai tehniski ir visvieglāk kontrolējams ierocis spēlē, ņemot vērā, ka jūs gandrīz nekad nepiedalīsieteies apšaudē, bez viņas Adrenal Surge effekta. Šī un viņas vienkāršotā gadžeta dēļ viņa ir ļoti piemērots operators jaunajiem spēlētājiem. Viņas nesen pievienotās frag granātas nepapildina viņas stilu tik labi kā tas bija ar IQ, bet savu funkciju viņas pilda. Un tomēr ir diezgan noderīgs rīks viņas arsenālā.

Maverick

Maverick gadžets ir interesants, jo viņš maina Siege meta aspektus, kas kopš sākuma bija cirsti akmenī. Viņa klusajam deglim nav counter’a. Deglis var likvidēt aizstāvjus no ieņemtās pozīcijām, pat ja tas tieši nenoved pie frāgu gūšanas, tas liek tiem nepārtraukti uz
Riskanti Maverika gadījuma ir tas ka viņam jaarodas ļoti tuvu pie virsmas kuru viņš var “griezt”. Vēl tas ka darbs ar degli prasa daudz prakses un precizitātes, lai uztaisītu caurumu pa kuru var viegli tikt iekša (un procesā nedabūt sev lodi galvā no kāda aizstāvja kas ir pietiekami možs), tādēļ viņš nebūs ideāls Hibana vai Thermite aizstājējs. Ko viņš dara vislabāk, ir palīdz iznīcināt Mut’a signāla pārtraucējus un Bandīta baterijas, atvērt novērošanas caurumus, ko komandas locekļi var izmantot, un pateicoties saviem klusiem soļiem un deglim apiet aizargus no citas puses un nogalināt kādu, kas ir azinaudies.
Pārējā loadout viņš ir kaut kur līdzīgs Aša fragging potenciālam atkarībā no jūsu stila. Viņa M4 šautene ir spēcīgs ierocis, bet ar lielu atdevi, ko ir viegli ieteikt vairākumam, bet viņa AR-15 .50 arī ir lielisks DMR. Iesaku, katram no šiem ieročiem uzlikt klusinātāju, lai uzlabotu Maverika stealth spējas.

Thatcher

Thatcher ir Hibanas vai Termita sidekiks. Ja kāda aizstāvošā komanda ir izvietojusi Mute džemerus vai Bandita baterijas, viņi ir noraidījuši jūsu smago sienu uzlauzšanas potenciālu. 
Thatcher ir ideāls counters pie šīs situācijas: viņa EMP granātas var iznīcināt vismaz 10 dažādus gadžetus, ieskaitot statiskās novērošanas kameras. 

Jau vairākus mēnešus Ubisoft ir plānojis pārveidot Thatcher, kas padara viņu par mazāk draudīgu pret elektroniku. Šī procesa pirmais solis tika nesen ieviests, tas nozīmē, ka viņa EMP granātas vairs neiznīcinās jebkāda veida kameru, vienkārši apturēs tās video raidīšanas iespējas uz 10 sekundēm. Ubi ir lielāks plāns viņa playstyle izmaiņām, bet tagad viņš joprojām dominē pār Bandit un Mute gadžetiem.

IQ


Nepietiekami novērtēta viņa ir Pulse, bet kā uzbrucējs. Nokļūt zem objekta un iznīcināt slazdus un gadžetus pēc vēlēšanās. Viņas galvenais trūkums ir tāds, ka viņai ir nepieciešama koordinācija un saziņa starp komandas biedriem, lai iegūtu maksimumu no viņas komplekta. Nesenais nerfs viņas komplektam atņema viņai granātas un samazināja skenera diapazonu. Tagad viņa atrodas tādā pašā vietā kā Capitão: operators bez iznīcinošiem rīkiem (granātas), kas viņiem palīdz labāk izmantot savu gadžetu. IQ joprojām ir lieliski piemērota, lai izsekotu Valkīrijas kameras, taču viņas ekipējums ierobežo to, ko viņa var darīt, lai atbrīvotos no tiem.

Ying

Viņas candelas ir uber flash granātas, kas izspļauj mazas flash granātas vairākos virzienos. Lai gan tie var būt neuzticami, apvienojot tos ar dūmu granātām, kuras Ying var nēsāt, parasti nozīmēs, ka jūs varat izveidot vizuālu sienu priekša durvīm vai logam, ļaujot saviem komandas biedriem ieņemt vietu uz mērķa/objekta. Ying ir īpaši noderīga situācijās, kad mērķis atrodas uz “perimetra” , kur uzbrucēji tūlīt var nokļūt telpā kur atrodas mērķis no kartes ārpuses. Vienkārši paturiet prātā, ka visiem operatoriem ir dabiska aizsardzība pret Flash granātām Siege: pagrieziens prom, ar muguru pret granātu. Nesens LMG buffs ir arī padarījis Ying par spēcīgāku pretinieku apšaudēs.

Twitch

Viņas Šok drons parasti ir mazāk efektīvs nekā Thecher’s EMP, bet šobrīd tas ir viens no vienīgajiem veidiem, kā droši rīkoties ar Mute, Mira, Kapkan un daudzām citām elektroniskām sistēmām. Pieredzējušie spēlētāji ātri iznīcinās viņas dronu, bet Twitch joprojām nēsā vienu no labākajām AR spēlē – F2 (pazīstams kā FAMAS), vai iespēju nomainīt to pret pusautomātisko šauteni.

Blackbeard

Iedomājieties viņu kā vienīgo operatoru Siege ar ķiveri. Ķivere, kas ātri lūzt. Ar savu vienreizlietojamo vairogu viņš ir vislēnākais spēlētājs spēlē, kas sasniedz 62,5% no sākotnējā ātruma, un tas apgrūtina ātru skatienu ap stūri jeb pīkošānu. Viņš labi sadarbojas ar Montēnu vai Blitu, jo viņi apvienojas, lai radītu aizsardzības slāņus pīkošānai.

Lion

Viņa gadžets, lokators EE-ONE-D, var atklāt jebkuru kustīgu aizstāvju atrašanās vietu uz dažām sekundēm uzrādot to pilnas ķermeņa kontūrās saviem biedriem. Veicot skenēšanu īstajā laikā, roumojošiem aizstāvjiem rodas grūta izvēle stāvi un esi drošībā vai pārvietoties un atklāt savu atrašanās vietu uzbrūkošajai komandai.

Kad tas darbojas, tas ir neticami un var novest pie dažiem agriem kiliem. Taču bieži vien skenēšana neko neatklāj, tikai apgrūtināt ienaidniekus liekot tiem uz dažām sekundēm stāvēt. Lai gan Lion šaujamais ir labs, viņš gluži nekonpensē savu parasti kaunterojamu gadžetu. Dažās situācijās tas ir fantastiski operators ko paņemt, bet nebūt ne obligāta izvēle visās situācijās.

Sledge

Kad virs objekta ir mīksti griesti, viņš ir tavs čalis. Izsitot jumtu pār aizstāvju galvām, viņi izklīdīs par drošām pozīcijām, un tas ir lielisks veids, kā sagatavot placi uzbrukumam. Nav nekā slikta, ko teikt par “good ‘ol Sledge”. Viņš ir fantastiski līdzsvarots.

Zofija

Kopā ar Ssledg viņa ir vienīgā mīksto sienu atslēgas īpašniece, kas bez brīdinājuma tajās var izveidot lielu caurumu. Turklāt viņas lietderība ar 2 granātām (konkusīvās un uzlauzošās) ir kaut kas tāds, ko gandrīz ikviens uzbrucējs var piedāvāt vājākos veidos (Flash un Parastās granātas). Viņas M762  šautene ir ļoti piemērota vidējam līdz ilielam attālumam, un, neskatoties uz lēnāku ātrumu, Zofija ir lielisks veids, kā aizvietot Ašu ar viņas uzlauzšanas gadžetu.

Montagne

Unikāls tanks, kurš ar paplašināmu vairogu var sevi pilnībā pasargāt no viena virziena, Montagne klātbūtne var likt aizstāvjiem juesties neērti . Bet, ja viņa komandas biedri viņu neatbalsta, viņš var tikpat labi nokļūt neveiklās situācijās, nespējot nolaist vairogu ,nenomirstot.

Blitz

Atšķirībā no Montagne, viņam bruņās ir spraugas: nelielas Blitz hitbox daļas ir atsegtas pat tad, kad viņš ir pietupies. Tomēr viņa spēja atrodoties tuvu apžilbināt ienaidniekus, nenolaižot savu vairogu, ir lielikska. Ar nesenu baffu, kas palielināja viņa ātrumu un ļāva viņam turēt vairogu sev priekšā skrienot, viņš ir kļuvis par aizsarga ļaunāko murgu, situācijās 1 pret 1.

Ash

Mazi hitboxi, ļoti mobila un spēja iznīcināt griestus virs objakta atrašanas vietas. Spēlētājiem,kas atbalsta agresiju, Ash pašreizējā meta joprojām ir saprātīgs.

Capitão

2018. gada janvārī viņa Para-308 AR dabūja bafu no 43 līdz 48 bāzes stiprumam  , kā arī nedaudz mazākus atsitienu, izmaiņas, kas padarīja to par daudz labāku primāro ieroci. Tomēr viņa arbalets joprojām ir situatīvs gadžets.

Capitão uguns bulta var nogalināt vai izkurināt aizstāvjus , kas iesēdās ap stūri, bet tu bieži vien drīzāk kādu nošautu, nevis šautu pret viņiem sīko bultu. Tomēr, tā kā Clash tagad ir uz aizsargu puses, Capitao arbalets ir pārdzimis kā lielisks kaunters, kad viņu izšauj zem Clash kājām.

Buck

Daudzpusība. Baku kombinētā bise/AR vai bises/šautene nozīmē, ka viņš var pielāgoties dažādām situācijām ātrāk nekā citi personāži. Viņa bise ir lielisks līdzeklis enkuru šaušanai caur mīkstām sienām. Viņš ir arī viens no vienīgajiem uzbrucējiem, kas nēsā granātas, lielisku papildinājumu viņa ekipējumam.

Dokkaebi

Pēc tam, kad mēnešiem ilgi spēlētāji mēģināja izdomāt Dokkaebi pozīciju meta , kļuvis skaidrs, ka viņa izceļas kā atbalstošs uzbrucējs. Viņas divas “Logic Bombs” ir noderīgas, ja laicīgi sakommbinēts ar uzbrukumu uz vai roameru atrašanai. Viņas videokameru uzlauzšana tagad strādā ar visām jaunajām kamerām, kas pievienotas nesen  ,piemēram, “Evil Eyes”, ložu necaurlaidīgajām kamerām un abiem “Yokai drones”.

Viņa ir arī viena no nedaudzajiem uzbrucējiem, kam ir pieeja dūmugranātām, kas padara viņu par lielisku defuser’ uzlikšanā vai ķīlnieku glābšanā. Līdz ar jauno ierošu attedves sistēmu, kas ieviesta ar operāciju “Grim Sky”, SMG ir attaisnojuši savu “dzīvotspēju” kā labs ierocis. Atdeve no Dokkaebi SMG-12 tagad ir viegli kontrolējama. Šaujiet maziem burstiem vai izberiet visu aptveri ja esat ļoti tuvu ienaidniekam. Viņas MK14 šautene ar īpaši vadāmu atdevi un lielu bojājumu iespēju palika vēl baudāmāka.

Jackal 

Vēl viens atbalstošs uzbrucējs, Jackal ir radīts, lai padarītu roumeru dzīvi grūtāku. Viņa spēja izsekot ienaidnieku pēc pēdu nospiedumiem var ne tikai palīdzēt sabiedrotajiem, kas atrodas apšāudē, bet arī ik pa laikam nogalināt kādu caur sienu. Viņa sekundārā bise ir gandrīz tāda pati kā Sledge āmurs. Tas ir parocīgs rīks durvju, logu un “slepkavību” caurumu atvēršanai griestos/grīdās.

Viņš ir ekipēts ar dūmu granātām, padarot viņu par lielisku izvēli mērķtiecīgiem uzbrukumiem tām pozīcijām, kurās tu esi izsekojis ienaidnieku. Viņa C7 ir viena no kontrolējamākajām un precīzākajām uzbrukuma šautenēm spēlē.

AIZSARGI

Droša izvēles ar kurām nevar nošaut garām

Mute vai Bandit

Daudzās kartēs un lielākajā daļā telpu kur atradīsies jūsu aizardz;ibas objekts jūs gribēsiet liegt pāris kritisku virsmu salauzšanu. Mute un Bandita gadžeti nodrošina papildu aizsardzību nostiprinātām sienām — vai nu bloķēs Hibana vai Termīta lādiņu. Un abiem šiem operatoru gadžetiem ir papildu labums, jo tie ir traucēklis droniem.

Ja pretinieks ir pietiekami stulbs, lai nepaņemt Tehetcher tad Mute vai Bandits padarīs viņu dzīvi daudz grūtāku. Mute noderīgums ir palielinājies tikai operācijā Chimera, un viņa džemeri darbojas kā kaunters Lion skenēšanai.

Rook vai Doc

Nepieredzējušiem spēlētājiem “Rook” un “Doc” ir drošas izvēles. Ja jūsu komandā ir izturīgs “enkurs”, kas paliek uz mērķa/objekta vai tā tuvumā. Roks uzlabo izdzīvošanas iespējas ikvienam komandas biedram ar savu somu ar bruņu plāksnēm , un Doks, ja viņš paliek dzīvs, var anulēt bojājumus izārstējot ar savu gadžetu. Abi šie aizstāvji var pievienot arī ACOG , ļaujot viņiem pasargāt chokepointus no drošāka attāluma.

Smoke

Lielisks enkurs, Smoke var burtiski piesegt chokepointus ar savām smacējošām gāzes granātām. Sīkrīks ļauj viņam “kavēt” laiku labāk nekā jebkuram cits operatoram: viņš var bloķēt iekļūšanu vienistabas mērķos (ķīlnieku, drošības zonā) ar indes mākoni, ļaujot ienaidniekiem izskriet cauri tam un riskēt ar nāvi. Arī viņa komplekts ir diezgan spēcīgs: SMG primārā vai sekundārā ieroča lomā, kā arī dzeloņstiepļu vai trieciena granātas- lieliska izvēle. Tomēr, ņemot vērā nesenos nerf par SMG atdevi, viņa SMG-11 vairs nav noklusējuma primārais ierocis, kāds tas bija agrāk.

Jäger

Lai gan viņa ACOG tika izņemts 2017. gada nerfa rezultātā, Jäger mobilitāte un 416-C Carbine padara viņu par efektīvu aizsargu spēlētājiem, kuriem patīk spēlēt ātri un agresīvi. Viņa gadžets ir neitralizē tādus uzbrucējus kā Thetcher, Ash, Fuse un pat Hibana dažās situācijās, papildus flash, frag vai dūmu granātas, ko var nēsāt vairums operatoru.

Ļoti noderīgi

Ela

Ātra un daudzpusīga, ar maziem hitboxiem un vienu no labākajiem slazdiem spēlē. Paslēpieties ap stūri no vienas no jūsu atstātajām mīnām un pīkojat pēc tam kad tās nostrādā, lai uzķertu apdulušus uzbrucējus.

Mira

Viņas vienvirziena spoguļi bieži vien ir redzami augsta līmeņa spēlēs, tie ir jaudīgi izturīgi un faktiski obligāti dažos objekta atrašanās vietās. Viena kopīga stratēģija ir izvilkt mazu caurumu tieši blakus viņas loga malas, tad izliekties, lai izšautu cauri tam, kad esat noskatījies, kā kāds tuvojas, caur vienvirziena spoguli. Man ļoti patīk Mairas ātrišaujošs SMG, kas ir grūti kontrolējams, bet ja iemācies tad DPS ir izcils.

Valkyrie

Zināšanas ir spēks, un Valkijas lipīgās, metamās kameras, var nodrošināt jūsu komandu ar vitālu informāciju. Bet otra puse no cīņas ir zināt, kur tās labāk novietot — Siege ir 19 kartes, un katrā kartē ir dažas telpas kur var atrasties aizsardzības objekts, tāpēc, iespējams, būs jāiegaumē 40 vai 50 kameras pozīcijas, lai maksimāli palielinātu viņas spējas. Lūk, vienkārši: noņem barikādi un izmet vienu no viņas kameru ārpusē, lai dotu komandai vēl vienu ārējo skatu.

Noderīgi, bet ne būtiski

Alibi

Pozicionēta par “ideālu roumeri” pirms viņas izlaišanas, Alibi ekipējums ir ideāls lia skraidīt pa karti un kavēt un traucēt ienaidniekam laupot viņam svarīgo laiku. Viņas hologramas lieliski noder, spēlējot prāta spēles ar uzbrucējiem, ja tos lieto ārpus mērķa vai tā iekšienē. Sliktākajā gadījumā viņi kavēs uzbrucējus. Un labākajā gadījumā viņi šaus pa hologramām unatklās savu atraššanās vietu visai jūsu komandai. Viņas Stormas SMG ir apbrīnojama tuvā attālumā, tāpēc tas, ko apmuļķo holograms. būs miris īsā laikā ar lielu iespēju.

Pēc mēnešiem meta lielākā daļa spēlētāju ir pieraduši pie Alibi trikiem. Ubisoftam var nākties samainīt viņas ekipējumu 2019. g.

Clash

Clash ir viena no visradikālākajiem un unikālākajiem aizsardzības operatoriem Siege. Viņas elektro vairogs funkcionāli ir līdzīgs Montagonas vairogam, izņemot to, ka Clash vairogs vienmēr ir paplašināts un viņa nevar sist vai šaut, kamēr tas ir izmantojams. Tas, ko viņa spēj izdarīt, ir elektrizēt ienaidniekus, lai tie uz dažām sekundēm palēninātos un tiktu savainoti. Šīs spējas ir vienkārši traucēklis, kad viņa strādā viena pati, bet varens spēks, ja tās atbalsta komandas biedru, kas sagādā raizes ienaidniekiem kuriem nepaveiksies jūs sastapt..

Clash var būt lieliska apstākļos kad vajadžigs atbalsts, bet tās kļūst par viduvēju enkuru ar labu ieroci, ja tā ir viena pati. Tāpēc situācijai ir jasakrīt perfecti, lai viņu varētu pilnībā izmantot, un tam ir nepieciešama koordinācija, kas ne vienmēr ir viegli sastopama Siege. Ja “profesionālais Montijs” jau ir tava specialitāte, tad Clash ir jautrs un atsvaidzinošs šīs lomas atveidotājs. Taču nodrošiniet, lai jūsu komanda vajadzības gadījumā jūs atbalstītu.

Lesion

Visbīstamākais cilvēks šortos kopš Laras Kroftas Lesionam ir lielisks SMG un gadžets, kas sāp ienaidniekam, vienlaikus sagādājot kādu pasīvu info —ienaidnieki  kāpjot uz lamatām, kliedz sāpēs un nespēj skriet, kamēr nav izvilkuši ārā saindēto adatu. Taktika ir paliek dzīva pietiekami ilgi, lai pēc iespējas vairāk izplatītu savas Gu mīnas. Izmantojiet viņa Gu mīnas ar Frosta lāča slazdu, lai radītu instakill’a iekārtu.

Caveira

Ģenētiski veidots superlurker, Caveira, var klusi skriet apmēram 10 sekundes, aktivizējot Kluso soli. Spēlētāji, kuri izmanto kameras (vai vienkārši savas ausis), lai atrastu ienaidniekus, var izmantot šo kluso kustību, lai realīzēt nāvējošus uzbrukumu no slēpņa. Un, ja Caveira var izolēt un “nogāzt” ienaidnieku, viņa var veikt “pratināšanu”, lai uz laiku atklātu visu atlikušo ienaidnieku atrasšanās vietas, kas parasti garantē uzvaru.

Kapkan

Pagājušajā gadā Kapkan saņēma pārbūvi savam komplektam, kas pilnībā izmainīja viņa stilu. Tagad viņš ir otrā ātruma operatros, un viņam ir pieci slazdi, kuru lāzera “vadu” ir daudz grūtāk pamanīt, kas padara tos daudz vieglākus lietošanā. Viņš var paņemt arī granātas, padarot viņu par nesliktu roumeri ar lamatām, kas izkaisītas pa karti. Pārdomāti izvietojot savus slazdus, var daudz ko mainīt apšaudes scenārijā, kad uzbrucēji viņiem jau ir zaudējuši lielāko daļu savas veselības. Kapkan ir pieejamas VSN SMG un SASG bise, katrs ierocis ir labākais savā klasē.

Echo

Ļoti kaitinošs, īstajās rokās. Viņa drons ir vienīgais spēlē, kas var pieturēties pie griestiem, kur tas neuzkrītoši sēž kā kamera, kas gatava triekt uzbrucējus ar ultraskaņas viļņiem (cita kontūzijas forma, pamatā). Pēc nesenās buffa, kas viņam deva papildu Jokai dronu, viņš jūtas daudz dzīvotspējīgāks kā enkurs, kurš spēj vērot vairākus iebraukšanas punktus un joprojām aizsargāt savi. Tomēr viņš ir operators, kas prasa ciešu komandas koordināciju un taimmingus, lai patiešām maksimizēt viņa sniegumu, un talantīgi spēlētāji var precīzi šaut, kaut arī apdullināti, negatīvi ietekmējot viņa unikālo spēju.

Pulse

Pulss uzzin ienaidnieka kustību ar viņa sirdspukstu monitoru. Tas ļauj viņam spēlēt zem objecta atrasšanās vietas, izmantojot rokas wallhack kopā ar C4, lai no drošības uzspridzinātu uzbrucējus. Viņš ir spēcīgs roumeris, kas var nodot informāciju saviem komandas biedriem, bet viņa gadžets prasa daudz vairāk prasmes, nekā šķiet.

Maestro

Maestro lieliski darbojas daudzās kartēs, bet viņa 2018. gada oktobrī veiktās LMG atdeves koriģēšana viņu nedaudz nolaida mūsu sarakstā. Viņa gadžets, “Evil Eye”, paliek joprojām ir universāls, ložu necaurlaidīgs spotošanas un bakstišanas riks – viens no labākajiem gadžetiem spēlē ko ievietot telpās kopā ar mērķi. Izvietojiet šos stratēģiskos punktos vai ap tiem, lai veiktu efektīvu informācijas nodošanu, iznīcinātu ar lāzeru uzbrūkošos sīkrīkus un pat iznīcinātu ienaidniekus pa pieciem HP uz šāvienu.

Nav ieteicami

Vigil

Grūti novērtējams. Laba šāvēja rokās viņa šautene ir iznīcinoša, un viens no nedaudzajiem ieročiem spēlē, kas var ātri salauzt Blackbeard’a vairogu. Viņa K1A SMG ir lielisks ierocis tuvcīņā, padarot viņu par kopumā labu roumeru. Grūti saprast viņa gadžeta lietderīgumu, kas viņu paslēpj no droniem un kamerām, bet signalizē par viņa vispārējo klātbūtni šajā procesā. Man, zinot, ka Vigila ir kaut kur istabā, parasti ir apmēram tas pats, kas zināt, kur viņš atrodas, un viņš nevar noģērbties mūžīgi.

Frost

Viņa ir jautra, bet deviņi no desmit pieredzējušiem spēlētājiem iznīcina Frostas lamatas pirms iekāpšanas. Viņas SMG ir arī viens no lēnākajiem šis klases ieročiem, kas sastopami Siege – spēle, kurā jebkāds šāviens galvā ir viena nāve.

Castle

Castl’a sienas bieži vien var būt tikpat liels šķērslis aizstāvjiem kā uzbrucējiem, liedzot apvedceļus un novēršot wallbangu iespējas caur barikādēm. Tās padara telpu, kuru jūs cenšaties apsargāt nepiekļuvammāku un drošaku, bet bieži vien šī neelastība var padarīt jūsu aizardzību prognozējamāku. Ar labi organizētu aizsardzību viņa barikādes var būt parocīgi dažās kartēs, bet viņu grūti ieteikt spēlētājiem bez laba spēles plāna.

Nē, vienkārši nē.

Tachanka

Neviens buffs nespēj izlabot “Spetznaz” kareivi, kas mīļi pazīstams kā “Mūsu Kungs un Pestītājs”. Ja tā ir tava pirmā reize, kad spēlē Siege, tad Tachankas ekranizētais, statiskais tornis var šķist varens: tā ir liela pistole, ko baro liela, 61-ložu ripa, kas var aizsegt gaiteni vai chokepointu. Diemžēl tā ir viegli kaunterojama ar viss primmitīvāko gadžetu spēle – DRONU. Atklājot Tchankas pozīciju, viņš gandrīz acumirklī zaudē savu efektivitāti, un mazais torņa rotācijas rādiuss ierobežo pozīcijas, kur viņš spēj to novietot. Lai viņš dzīvo memās. Amen!!!