Bungie 11. janvāri paziņoja par pilnīgu izdošanas tiesību pārņemšanu no Activison. Ar šo notikumu noslēgsies 10 gadu ilgais līgums ar Activison, kas palīdzēja Bungie izlaist pirmo spēli, pēc Halo sērijas.

Process jau ir sācies cik var noprast no Bungie bloga. Nav ziņu kā tas ietekmēs Destiny 2, taču Bungie apgalvo ka plāni netiks mainīti. PC versija joprojām darbosies uz Blizzard Battle.net platformas un joprojām saņems pilnu izstrādātāja atbalstu. To apstiprina Blizzard.

Activison arī ir apstiprinājuši šīs ziņas no savas puses. Bungie pārņems pilnas tiesības izdot un izstrādāt spēles ar Destiny franšīzi. Activison koncentrēsies uz citiem projektiem.

Abas divas spēles Destiny franšīzē ir piedzīvojušas lielu spēlētāju kritiku, kā arī labas atsauksmes, pēc pieļauto kļūdu labošanas, taču jau pēc spēļu relīzes. Destiny 2 it īpaši krita spēlētāju nežēlastībā, taču šķiet ka Forsaken papildinājums ir atrisinājis vairumu spēlētāju sūdzību.

Pašlaik nav īstas skaidrības ko tas viss nozīme Destiny franšīzei, taču no savas puses varu teikt – Activison ir zināms ar savu agresīvo mikro-transakciju politiku, kā arī uzstādītie mērķi priekš Destiny bija visai nereāli. Manuprāt franšīze tikai iegūs atdaloties no Activision, pieņemot ka Bungie neturpinās iesākto praksi ar monetizāciju.