Apex leģendās ir pavisam astoņi varoņi, katrs aprīkots ar savām unikālajām spējām un ekipējumu.

Īss pārskats par tiem visiem:

MIRAGE

Pasīvā prasme: Encore – Automātiski izmest savu hologrammu un paliec neredzams uz 5 sekundēm, kad tevi “nogāž”.

Aktīvā prasme: Psyche Out – Izmest ārā savu hologrammu , lai samulsinātu ienaidnieku.

Ultimate : Vanishing Act – Izmet vairākas hologrammas , kamēr pats paliek neredzams.

Mirāža ir trollis, kas rotaļājas ar pretiniekiem, izmantojot savas hologrammas un viltības spējas, un tas padara viņu par izcilu izvēli tiem, kas ir mazliet pieredzējušāki spēlē. Lai samulsinātu ienaidniekus, vajag pierast pie hologrammu izmešanas pareizās situācijās, un jūs gribēsiet uzzināt mazliet vairāk par karti, lai gūtu no tām lielāko labumu.

Ja Tu pavadīsi laiku, lai apgūtu Mirage cienījamā līmenī, viņš būs lieliska izvēle, kas spīdēs apejot ienaidnieku no flanga. Viņam ir visi rīki, lai samulsinātu un izkliedētu ienaidniekus, kas ļauj viņam izcelties gan uzbrukumā, gan kad viņu iespiež stūrī.

CAUSTIC

Pasīvā prasme: Nox Vision – Jūs redzat ienaidniekus, caur savu gāzes mākoni. Jo pretiniekiem tas ir kā dūmu mākonis biezs necaurredzams un nāvējošs.

Aktīvā prasme: Nox Gas Trap – Novietojiet līdz 6 slazdiem, kas atbrīvo nāvējošo gāzi, kad to sašauj vai aktivizējas ienaidnieka tuvumā.

Ultimate : Nox Gas Grenade – Izmet granātu kas noklāj ar gāzi lielu laukumu.

Viens no maniem personīgajām favorītēm un viens no spēcīgākajām uz bojājumu orientētajiem varoņiem spēlē (manuprāt, protams). Viņa spēja kontrolēt karti ar toksisku gāzi var pavērt vaļā pretinieku ciešo aizsardzību, lai sabiedrotie varētu to ekspluatēt, vai vienkārši novērst pietiekami daudz uzmanības, lai veiktu ātru atkāpšānos un mainītu atrašanās vietu.

Caustic galvenais spēks ir aizpildīt ienaidnieka kontrolētās ēkas ar savu
Ultimate , un, kā tas bieži notiek BR spēlēs, jūs saskarsieties ar daudziem scenārijiem, kur tas būs noderīgi. Tas, ka viņš var iziet cauri savai toksiskajai gāzei neskarts un saskatīt ienaidniekus caur to, arī ļauj viņam piebeigt dezorientētus pretiniekus kas mēģina izbēgt.

BANGALORE

Pasīvā prasme: Doubletime – Atrodoties zem apšaudes, Jūs uz neilgu laiku skrienat ātrāk.

Aktīvā prasme: Smoke Launcher – Izmet dūmu granātas, kas saskarsmes laikā uzsprāgst un veido dūmu aizsegu.

Ultimate : Rolling Thunder – Zvaniet artilērijas triecienā, kas lēnām slīd pāri ainavai.

Bangalora ir klases kareivja klase ar tādām spējām, kas iederēsies kādā agresīvā playstyle.

Arsenāls ir pamatīgs ar noderīgām spējām, tāpēc noteikti ir izvēles vērta. Leģenda, kas spēj adaptēties praktiski jebkurā situācijā.

WRAITH

Pasīvā prasme: Balsis no “Void” – jūs dzirdat balsis, kad tuvojas briesmas.

Aktīvā prasme: Into the Void – ieeja Voidā un kamēr esat tajā Wraith ir īmūna no visiem bojājumiem.

Ultimate : Dimensional Rift – Saistīt 2 vietas ar portāliem uz 60 sekundēm.

Wraith ir viena no spēcīgākajām varonēm, kas pašlaik ir spēlē, – ja tu vari apgūt viņas spēju pielietojumu.

Viņa var atvērt portālus, kas uz 60 sekundēm savieno divas vietas, un tas ir izdevīgi, lai ātri nonākt ienaidnieku tuvumā viniem nezinot, vai arī izbēgtu no bīstamas situācijas. Izmanto ieeju voidā kopā ar saviem portāliem, lai izvietot savus portālius daudz efektīvāk. Vai pati aktīvā prasme vien var ļaut jums gūt virsroku tuvcīņas kaujas gadījumā.

Es ļoti iesaku Wraith kā pusatbalsta perosnāžu, kura portāli var būt ļoti noderīgi, ja tos lieto pareizi.

PATHFINDER

Pasīvā prasme: Insider Knowledge – Skenēt signālbākas, lai atklātu nākamo atrašanās vietu. Signālbākas ir diezgan bieži sastopami uz kartes parasti uz jumtiem.

Aktīvā prasme: Grappling Hook – Izmanto āķi, lai ātri nokļūtu uz grūti sasniedzamām vietām. Vai lai ātri izvairītos no pretinieka uguns un paslēptos aiz kāda aizsega. Atrast kādu negaidītu piekļuves punktu, lai pārsteikt pretinieku no kāda flanga. Viss ir atkarīgs no jūsu fantāzijas.

Ultimate: Zipline Gun – izveido troses ceļu ikvienam spēlētājam, un jā to var lietot ārī pretinieki.

Es ierindotu Pathfinder līdzīgā vietā kā Wraith. Diezgan spēcīgs personāžs, bet līdz tu tiec skaidrībā ar viņa spējām, tieši kad un kur tās labāk pielietot. Attīsti tā teikt situatīvo domāšanu.

Grapling Hook ir neticami labs, lai viegli izietu cauri apkārtējai videi. Jūs varat iegūt augstuma priekšrocības salīdzinājumā ar ienaidniekiem, pirms viņiem ir iespēja reaģēt.

Pathfinder Zipline Gun ļauj viņa komandas biedriem doties no punkta A uz punktu B īsā laika sprīdī. Ja to izmanto pareizi, tad laika sprīdī var veikt spožu sānu manevru vai aizbēgt no ienaidnieka ķepām.

LIFELINE

Pasīvā prasme: Combat Medic – Ārstējot/augšāmceļot nogāztos komandas biedrus tiek izmesta vairoga siena jums priekšā. Medicīnas priekšmetus lieto 25% ātrāk.

Aktīvā prasme: D.O.C. Heal Drone – izmetams drons automātiski ārstē tos, kas stāv tam tuvumā.

Galējais: Care Package – Izsauciet kapsulu ar augstas kvalitātes aizsardzības priekšmetiem.

Lifeline ekipējums sastāda vienu no labākajiem komplektiem spēlē, tāpēc es viņu ierindotu par vienu no labākajām izvēlēm jekurā komandas kompazīcijā var pat teikt ka tā ir meta.

Viņas dziednieciskais drons var būt absolūts dzīvības glābējs, ja tu esi iespiests aiz aizsega un tevi ir jaārstē. Ultimate piegādātie priekšmeti nekad nav vāji vai bezjēdzīgi (cik esmu novērojis), kas var pavērst spēles gaitu tavā labā.

GIBRALTAR

Pasīvā prasme: Gun Shield – tēmējot caur tēmekli tiek izlikts vairogs, kas bloķē ienākošo uguni.

Aktīvā prasme: Dome of Protection – nolaist kupolveida vairogu, kas bloķē visu ienākošō uguni uz 15 sekundēm

Ultimate: Defensive Bombardment – izsauciet koncentrētu mīnmetēja uguni uz pozīciju, ko jūs atzīmējat ar dūmiem.

Gibraltārs ir diezgan “resns”, jo spēj uzņemt diezgan daudz trāpījumu, kas padara viņu praktiski par staigājošu tanku. Viņš ir lieliski piemērots jaunākiem spēlētājiem, jo izvieto nelielu vairogu katru reizi, kad jūs tēmējat ar ieroci (nevis šaujat tā teikt nepieliekot to pie pleca).Kā arī viņa spēja nomest kupola vairogu, kas bloķē uzbrukumus 15 sekundes. Protams, tas arī padara viņu par lielisku izvēli komandām, kurām nepieciešams kāds, kas atrodas priekšpusē, lai novirzītu uzmanību un uzņemt pāris šāvienus uz sevi.

Gibraltāra Ultimate spēja ir īpaši spēcīga un var izspiest ienaidniekus no ieņemtām pozīcijām.

Es ieteiktu Gibraltāru spēlētājiem, kas vēlas piedalīties kautiņos un kļūt par pirmo aizsardzības līniju komandas biedriem.

BLOODHOUND

Pasīvā prasme: Tracker – pretinieki atstāj pēdas, kuras tu vari atrast.

Aktīva prasme: Eye of the Allfather – uz īsu laiku atklāj ienaidniekus, slazdus un pēdas cauri visiem objektiem Jūsu priekšā.

Ultimate: Beast of the Hunt – pārverties par ideālu mednieku. Uzlabo sajūtu, ļaujot redzēt atstātās pēdas un pretiniekus kā ari kustēties ātrāk.

Bloodhound ir vēl viens spēcīga varonis, kas spēj noteikt ienaidnieku atstātās pēdas kaujas laukā un izsekot tās. Viņa taktiskās spējas ļauj viņam saskatīt ienaidniekus arī caur sienām, un tas ir ļoti spēcīgs bonuss scenārijos, kuros nav skaidrs, vai tuvumā tevi var sagaidīt ienaidnieks. Ipaši tas noderīgs spēles pēdējā zonā, kad vairums spēlē paslēpes un mēģina pārsteigt pretinieku sagaidot aiz stūra.

Un viņa Ultimate spēja pārtapt par ideālo mednieku ar lielāku kustības ātrumu un uztveri, kas var dot Jums tik ļoti nepieciešamo virsroku kaujā ir nenovērtējama.