Kur ir labākās vietas, kur izsēsties Apex Legends, lai tiktu pie labāka lūta un kur biežāk ir vairāk cilvēku, vai arī mazāk. Uz šiem jautājumiem Mēs varam atbildēt!

Pats svarīgākais Apex Legends aspekts un jebkuras BR spēles ir izdomāt, kur izsēsties mača sākumā, tāpēc izlēmām palīdzēt ar šo Apex Leģendu kartes ceļvedi. Centāmies apkopot tās labākās vietas.

RELAY

Atrodas kartes ziemeļaustrumu stūrī, Relay bieži mēdz būt labs aprīkojums, un, ja vien dropship nesēžas tieši virs tās, tad tur parasti nav daudz spēlētāju. Tā kā spēle joprojām ir jauna, vieta kur atrast ieročus un uzzināt, kas un kā strādā ir galvenais, un visvienkāršākais veids, kā to izdarīt ir kamēr Tu netiec apšauts.

THUNDERDOME

Šī vieta ideoloģiski līdzīnās Relay kuru minējām iepriekš. Te ir kluss un ar lūtu arī nav ļoti čābīgi. Plus no šējienes var ātri tikt līdz Skull Town. Lokācijai, kur varat jau iesasitīties kādā cīņā, jo tur bieži izsēžas komanda vai divas. Ja gadījumā zona atrodas tālu no tagadējas lokācijas tuvumā ir gaisa baloni no kuriem var aizplanēt līdz jūsu izvēlētajai vietai. īsumā neslikta vieta kur izsēsties jauniem spēlētājiem.

SUPPLY SHIP (Apgādes kuģis)

Katra mača sākumā uz kartes parādās mobils Apgādes Kūgis. Tas lido uz kādu konkrētu lokāciju uz kartes kur piezemējas un ierīkos savu “Stāvvietu”. Tā ir populāra izsēšanas vieta jo vienmēr garantē augsta līmeņa ekipējumu. Taču uz kuģa var tikt arī nosēžoties uz tā uzreiz pēc izlekšanas spēles sākumā, vienkārši aizplanējot uz to, pirms tas ir aizlidojis līdz savai “stāvvietai”. To lielākā daļa spēlētāju arī dara, bet ja izlemjat tiem piebiedroties gatavojieties sīvai cīņai. Diezgan intersanta taktika ir izsēsties uz kuģa ātri izskriet tam cauri ,vienā virzienā neriņķojot pa to, lai minimizētu saskarsmi ar pretiniekiem, pa ceļam savācot visu ko varat un tikpat ātri nolekt nost pirms tas nosēžas.

HYDRO DAM

Šī ir tikpat liela un tik pat populārā vieta kur izsēsties spēlētāju apvidū. Galvenais iemesls ir tas, ka no tās var ātri tikt uz blakus lokācijām. Šeit var piezemēties gan ar domu pašaudīties, gan ja ir vēlme izvairīties no cīņas pirmajās minūtēs. Pateicoties izmēram var nosēsties lokācijas pretējā pusē, no pretiniekiem savākt savu lūtu un tik pat ātri pazust nesastopot ienaidnieku. Bet ejot cauri šai lokācijai, kaut kad vēlāk spēles laikā, iesaku uzmanīties no spēlētājiem, kas var sēdēt stūrī ar “snaipereni” un gaidit savu upuri. Šajā lokācijā ir daudz tādu vietu kur var sēdēt “kemperi”.

HOT ZONE

Šādi ,ar zilu riņķi, apzīmē Hot Zone iekš spēles.

Katrā spēlē, pilnīgi nejauši tiek atzīmēta vieta uz kartes, ar zilu riņķi, to dēvē par Hot Zone. Tas nozīmē ka šajā teritorijā būs paaugstinātas kvalitātes ekipējums un pat iespēja atrast pilnīgi ekipētu ar Aksesuāriem ieroci. Kas pašsaprotami , tā pat kā Apgādes kuģa gadījumā, padara šo par populāru izsēšanās vietu. Tāpēc esat gatavi sīvai cīņai, ja izlemjat piezemēties šeit.

Ko tad var atrast šajās vietās, varat izlasīt mūsu rakstā Apex Legends: ieroču ceļvedis.

Iepriekšējais rakstsApex Legends : Ieroči
Nākamais rakstsCrackdown 3 apskats
ANDRIS ZAĻTS _______________________________________________________________________ SIDEQUEST.LV - SATURA AUTORS\VIZUĀLAIS NOFORMĒJUMS. _______________________________________________________________________ GEIMERIS, KAS NEŠĶIRO PC , KONSOLES VAI MOBILĀS IERĪCES , JO, KĀ DZĪVĒ, TĀ ARĪ SPĒLĒS, PATĪK VISS, KAS SPĒJ NOTURĒT MANU UZMANĪBU.