Apex Legends ieroči tiek izkaisīti pāri lielam daudzumam celtņu un pareizi izvēleties kādu no tiem var būt izšķiroši starp uzvaru un drīzu sakāvi.

Aiz visa tā ieroču vairuma ar dīvainiem nosaukumiem, var būt grūti saprast kuru no tiem izvēlēties, vai kuru ieroci vislabāk izmantot Jūsu spēles stilam. Mēs esam šeit, lai to vienkāršotu. Sagatavojām pilnu sarakstu ar visiem ieročiem, kas ietver to spēku skaitlsikā vērtībā, munīcjas tipu un iespējamos aksesuārus/stiprinājumus/uzlabojumus. Lūk, mūsu ceļvedis par visiem ieročiem iekš Apex Legends

Tabulu ir izveidojis youtube lietotājs “THRILLGAME”

AKSESUĀRI

Ieroču aksesuāri nodrošina ieroču uzlabojumus, piemēram, uzlabotu izmantošanu (mazāku atdevi) vai pastiprinātus bojājumus trāpījumiem galvā. Ir pieci galvenie aksesuāru veidi:

Laide (Pleca balsts) : uzlabo ieroču izmantošanu, ļaujot ātrāk samainīt ieročus. Tās arī samazina mērķa kustību šaujot atbalstot to pret plecu.

Stobrs: samazina ieroča atsitienu

Aptveres: palieliniet munīcijas ietilpību. Pārlādējiet ieroci pēc tam, kad esat ekipējuši aptveri, lai palielinātās aptveres apjoms stājas spēkā.

Optika: pievienojiet savam ierocim optisko tēmekli vai kādu citu mērķa uzlabojumu. Tiem ir dažādi palielinājuma līmeņi, un optika ar “Digital Threat” opciju iezīmēs ienaidniekus sarkanā kontūrā.

Hop-up aksesuāri: unikāli aksesuāri, kas pieejami tikai mazai ieroču grupai. To vidū ir “choke”, kas samazina šāviņu izplatību, ciešāk sagrupē lodes un palielina efektivitāti lielākos attālumos. Un “Skullpiercer” , kas palielina šāviņu bojājumus trāpot pa galvu.

ŠAUTENES

R-301 Carbine

Pilnīgi automātiska uzbrukuma šautene, kas var šaut arī viena šāviena režīmā, kas ir ļoti precīzs. Ar atsitiena profilu, kas ir vertikāls uz augšu un nedaudz pa labi. Jums ir 18 lodes vienā aptverē.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 14, Galvā -28

Aksesuāri: Aptveres, optikas, laides un stobrs.

Patronu tips: Light ammo

VK-47 Flatline

Pilnīgi automātiska uzbrukuma šautene, kas ir stiprāka par R-301 Carbine, bet viņai ir lielāk atsitiens. Ir iespēja šaut pa vienai lodei. Aptverē ir 20 lodes.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 16, Galvā – 32

Aksesuāri: Aptveres un optikas.

Patronu tips: Heavy ammo

Hemlock Burst AR

Šautene, kas izšauj 3 lodes vienā šāvienā ar nelielu vertikālu atsitienu. Var šaut alternatīvā režīmā pa vienaio lodei. Ar 36 punktu bojājumu trāpot galvā, šī šautene ir spēcīgākais šāda veida ierocis iekš Apex Legends

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 18, Galvā – 36
Aksesuāri: Aptveres, optikas, laides un stobrs
Patronu tips: Heavy ammo

SMG

R-99 SMG

Pilnigi automātiska , mazjaudīga mašīnpistole, kas satur 18 lodes vienā aptverē.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 12, Galvā – 18

Aksesuāri: Aptveres, optikas, laides un stobrs

Patronu tips: Light ammo

Alternator SMG

Pilnīgi automātiska divstobru mašīnpistole ar mazu vertikalo atsitienu, kas satur 16 patronas aptverē.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 13, Galvā – 19

Aksesuāri: Aptveres, optikas, laides un stobrs

Patronu tips: Light ammo

Prowler Burst PDW

Mašīnpistole, kas šauj pa 3 lodēm un satur 20 lodes aptverē. Var būt ekipēta ar Hop-up aksesuāru “Selectfire Receiver”, kas ļaus izvēlēties automātisko šausanas režīmu. Vizuāli atgādina P90.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 14, Galvā – 21

Aksesuāri: Aptveres, optikas, laides un hop-up “Selectfire Receiver”

Patronu tips: Heavy ammo

PISTOLES

RE-45 Auto

Mazjaudīga automātiskā pistole ar atsitiena paternu, kas velk uz augšu un tad nedaudz pa labi. Aptveres ietilpiba ir 15 patronas.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 11, Galvā – 16

Aksesuāri: Aptveres, optikas un stobrs

Patronu tips: Light ammo

P2020

Maza un mazjaudīga pistole, kurai ir gandrīz neeksistējošs atsitiens, pat šaujot vienu lodi pēc otras. Satur 10 lodes uz aptveri.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 14, Galvā – 21

Aksesuāri: Aptveres un optikas

Patronu tips: Light ammo

Wingman

Šis Magnuma pistoles analogs var noņemt no dzīvībām 90 punktus ja trāpat galvā, kas padara to par spēcīgāko pistoli spēlē. Bet tas šauj pa vienai lodei un starp šāvieniem jums būs jaatkopjās no atsitiena. Var izmantot “Skullpiercer” hop-up aksesuāru, lai vēl vairāk palielinātu bojajumus trāpot galvā.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 45, Galvā – 90

Aksesuāri: Aptveres, optikas un Hop-up

Patronu tips: Heavy ammo

LOŽMETĒJI (LMG)

Devotion LMG

Ložmetējs , kas izmanto enerģijas patronas (Energy ammo) un palielina šaušanas tempu, jo ilgāk Jūs turpinat no tā šaut. Ir ar lielu atsitienu, kas velk stobru uz augšu un pa kreisi, taču var izmantot “Turbocharger” hop-up aksesuāru , kurš to padara stabilāku.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 17, Galvā – 34

Aksesuāri: Optikas,laides, stobrs un Hop-up

Patronu tips: Energy ammo

M600 Spitfire

Šis ložmetējs ir jaudīgāks par iepriekšējo, bet šauj daudz lēnāk. Atsitiens velk stobru vertikāli uz augšu, tad pakreisi un nedaudz palabi.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 20, Galvā – 40

Aksesuāri: Optikas,laides, stobrs un aptveres

Patronu tips: Heavy ammo

SNAIPERU ŠAUTENES

G7 Scout

Vienīgā “snaiperene”, kas šauj ar vieglajām patronām (light Ammo). Tā ir arī mazjaudīgākā spēlē. Aptverē ietilpst 10 patronas un ir viena intersanta īpatnība – tai ir iebūvēts kompass kurš pasaka priekšā uz kuru pusi tu skaties kamēr tu tēmē.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 30, Galvā – 60

Aksesuāri: Optikas,laides, stobrs un aptveres

Patronu tips: Light ammo

Longbow DMR

Lēni šaujoša pusautomātiskā šautene, šauj lēnāk par iepriekšējo, bet spēj nodarīt daudz lielākus bojājumus. Pievinojiet jau zināmo “Skullpiercer” Hop-up aksesuāru un galvas sāpes pretiniekiem ir garantētas.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 55, Galvā – 110

Aksesuāri: Optikas, laides, stobrs, aptveres un hop-up

Patronu tips: Heavy ammo

Triple Take

Viena no intersantākajām šautenēm spēlē. Tā šauj pa 3 lodēm vienā šāvienā ar ļoti mazu izkliedējumu, kuru var samazināt izmantojot “Precision Choke” aksesuāru. Šaušanas temps līdzinās iepriekšējai šautenei, bet šī ir daudz sāpīgāka, ja visas trīs lodes trāpa.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 23 (69 ja trāpa visas 3 lodes), Galvā – 46 (138 trāpot visas 3 lodes)

Aksesuāri: Optikas,laides un Hop-up

Patronu tips: Energy ammo

BISES

EVA-8 Auto

Bise ar apaļu ietilpīgu aptveri, kas šauj 9 skrotis vienā šāvienā un diezgan raitā tempā. Atsitiens velk stobru nedaudz uz augšu un pakreisi.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 7 (63 ja trāpa visas 9 skrotis), Galvā – 10 (līdz pat 90)

Aksesuāri: Optikas,laides un Hop-up

Patronu tips: Shotgun ammo

Peacekeeper

Lēnākā šaušanas tempā, no visām trim bisēm, kuru ir jauzvelk pēc katra šāviena. Viņa izšauj 11 skrotis zvaigznes formā, pēc katra gaiļa spiediena, kuru izkliedietību var samazināt izmantojot “Precision Choke” hop-up aksesuāru.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 10 (110 ja trāpa visas skrotis), Galvā – 15 (līdz pat 165 trāpot visas skrotis)

Aksesuāri: Optikas, aptvere un Hop-up

Patronu tips: Shotgun ammo

Mozambique Shotgun

Jau ir paspējusi iegūt nelabu slavu , kā sliktākais ierocis spēlē. Trīs stobru bise, kas šāuj 3 skrotis vienā šāvienā trīststūra formā. Ir japārlādē ik pēc 3 šāvieniem.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 15 (45 ja trāpa visas skrotis), Galvā – 22 (līdz pat 66 )

Aksesuāri: Optikas, aptvere

Patronu tips: Shotgun ammo

LEĢENDĀRIE IEROČI

Šie īeroči var tikt atrasti tikai tā saucamajos “supply drops”, kas būtibā ir mums jau pierastie BR spēļu papildus inventārs ko sūta mums no gaisa, kāds “draugs”. Un šie ieroči izmanto īpašu munīciju, ko nevar atrast nekur uz spēļu laukuma.

Mastiff Shotgun

Loti spēcīga pusautomātiska bise kas šauj 8 skrotis vienā šāvienā. Tā nodara 32 punktus bojājumu pretiniekam ar vienu skroti, kas akumulējas 288 punktos ja spēsiet trāpīt visas 8 skrotis galvā.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 18 (144 ja trāpa visas skrotis), Galvā – 36 (līdz pat 288 )

Aksesuāri: NAV

Patronu tips: Legendary ammo (neatjaunojamas)

Kraber .50-Cal Sniper

Leģendāra snaiperu šautene, kas nāk komplektā ar optiku kuru var pārslēgt starp 6x un 10x palielinājumu. Tā nāk tikai ar 8 lodēm, tāpēc labāk trāpiet katru no tām.

Nodarāmie bojājumi: Ķermenī – 125 , Galvā – 250

Aksesuāri: NAV

Patronu tips: Legenddary ammo (neatjaunojamas)

Vietas kur vislabāk meklēt visus šos ieročus varat atrast mūsu rakstā Apex Legends: Kartes ceļvedis