Katrs no Apex Legends varoņiem jeb leģendām spēlējas nedaudz savādāk. Šis ir viens no galvenajiem faktoriem kas Apex Legends atšķir no pārējām Battle Royale (BR) žanra spēlēm. Vieksmīga spēle nozīmē zināt sava izvēlētā varoņa vājās un stiprās vietas, kā arī izprast, kā tās pielietot kopā ar citu spēlētāju izvēlētajām leģendām.

Ja patīk spēlēt agresīvu, ofensīvu spēli, Bangalore ir izcila izvēle. Kā profesionāls kareivis, Bangalore ir spējīga apmulsināt un novērst pretinieku uzmanību, kā arī limitēt viņu cīņas potenciālu. Ātrums ļauj ātri izbēgt no nevēlamām situācijām un arī uzsākt tās.

Pārējie varoņu gidi:

Bangalore pārskats

Pamatā Bangalore prasmes ir ofensīvas, līdz ar to spēles stilam būtu jābūt visai agresīvam. Noteikti, ja situācija to prasa dūmu granātu un ātrumu var izmantot, lai izbēgtu no iespējama drūma iznākuma, taču šīs prasmes noteikti būs efektīvākas lai likvidētu pretiniekus. Tas protams nenozīmē, ka esam neuzvarama kaujas mašīna, jo Bangalore var visai ātri krist cīņa esot neuzmanīgiem. Taču spēlējot aizsardzībā zūd daudz potenciāla.

Lai veiksmīgi spēlētu ar Bangalore ir jāmāk īstajā brīdī atrasties īstajā vietā. Dūmu granāta ļaus aizsegā pietuvoties pretinieku komandai īpaši apvienojot to ar ātrumu, ko saņemam tiekot apšaudītiem. Šī kombinācija ļaus ātri vien atrasties pretinieku astē, pirms viņi apjautīs kas īsti notiek. Tas pats attiecas uz situācijām, kad vajag veikli izbēgt, vai apiet pretiniekus no cita leņķa. Vienmēr esi kustībā un uzbrūc kad to viss mazāk gaida.

Bangalore prasmes

Pasīvā spēja: Double Time

Saņemt pāris šāvienus reizēm ir “veselīgi” spēlējot ar Bangalore, jo viņas pasīva prasme ļauj pārvietoties daudz ātrāk šādā brīdī. Izcils instruments bēgšanai, taču vēl labāks, lai ātri samazinātu distanci starp Bangalore un pretinieku, pirms viņi pamanās izdarīt pietiekoši daudz bojājumu. Pateicoties šai prasmei ir viegli uzspiest cīņu pretiniekiem.

Taktiskā prasme: Smoke Launcher

Bangalore var izšaut līdz pat trim dūmu granātām, aizsedzot pamatīgu laukumu un ievērojami samazina redzamību.

Ultimate prasme: Rolling Thunder

Rolling Thunder nozīmē gaisa triecienu ar vairākām raķetēm, taisnā virzienā. Raķetes ne tikai nodara pamatīgus bojājumus, bet arī apdullina uz brīdi jebkuru pretinieku. Ideāls instruments lai uzsāktu cīņu vai arī to veiksmīgi pabeigtu.

Padomi, kā spēlēt Bangalore

Bangalore ir labs personāžs cilvēkiem, kas nesen ir uzsākuši savas gaitas iekš Apex Legends, pateicoties lielajam ofensīvam. Atšķirībā no Gibraltar, Lifeline vai Recon, nav īpaši jāsatraucas par komandas biedru atbalstīšanu. Protams atkarībā no situācijas, Bangalore var izmantot aizsardzībai bet pamatā, ja vēlies izsprast Apex Legends, šis ir personāžs ar kuru to sākt.

Dūmu granātu būtu jaizmanto pēc iespējas biežāk. Tas būtu japadara par instinktu, lai maksimizētu Bangalore potenciālu. Izmanto to jebkurā situācijā – lai pietuvotos pretiniekam, kad šķērso klaju lauku un bēgšanas gadijumos. Šī prasme dramatiski samazina pretinieku kaujas potenciālu un dod virsroku Tavai komandai. Prasmei ir neliels atsvaidzes laiks, kas nozīmē, ka to var izmantot ļoti bieži.

Dūmu granātai ir izcila sinerģija ar Bloodhound prasmēm. Viņš var redzētu cauri dūmu aizsegam un viegli tikt galā ar jebkuru pretinieku. Šī kombinācija ļauj efektīvi padarī pretiniekus bezspēcīgus un ātri atbrīvoties no tiem.

Double Time ir efektīvs, lai novirzītu uguni no pārējās komandas, ar noteikumu ka māki izdzīvot apšaudi. Ja manevrs izdodas, komanda var ieņemt kritiskas pozīcijas, lai ielenktu pretiniekus. Šī prasme palīdz arī veiksmīgi trāpīt ar Rolling Thunder, lai apturētu vai piebeigtu bēgošus pretiniekus.

Izmantojot Rolling Thunder jābūt gan uzmanīgam, jo tas apdullinās ne tikai pretiniekus bet arī pašu spēlētāju un komandu, ja pamanīsieties trāpities zem tā. Vislabāk to ir pielietot cīņas laikā, lai apturētu pretinieku koordināciju, paverot iespēju tos ātri piebeigt. Galvenais ir laicīgi brīdināt komandu, lai visi būtu gatavi.

Apvienojot Rolling Thunder ar dūmu granātām radīs pamatīgu haosu. Ja komandā ir Bloodhound, šī kombinācija ļaus neitralizēt pretinieku tik strauji, ka viņi iespējams pat nesapratīs kas notiek. Galvenais atcerēties – Rolling Thunder nav pamata prasme, tā papildina Bangalore spēles stilu. Raķetes uzreiz nesprāgst, līdz ar to no tām var izvairīties. Plānojiet trajektoriju.

2 komentāri

Atstāt atbildi

Ierakstiet savu komentāru!
Ievadi savu vārdu