Katrs no Apex Legends varoņiem jeb leģendām spēlējas nedaudz savādāk. Šis ir viens no galvenajiem faktoriem kas Apex Legends atšķir no pārējām Battle Royale (BR) žanra spēlēm. Vieksmīga spēle nozīmē zināt sava izvēlētā varoņa vājās un stiprās vietas, kā arī izprast, kā tās pielietot kopā ar citu spēlētāju izvēlētajām leģendām.

Lifeline ir stratēģiski svarīgs personāžs. Viņas arsenālu papildina dažas no spēcīgākajām atbalsta prasmēm spēlē, tomēr trūkst ofensīva opciju. Lielisks papildinājums jebkurai komandai, taču spēlēt ar Lifeline vajag gudri.

Pārējie varoņu gidi:

Lifeline pārskats

Lifeline pašlaik ir vienīgais mediķis (nejauciet ar atbalsta personāžiem) spēlē, kas nozīmē ka bieži vien nāksies ar viņu sastapties. Dziedēšanas prasmes reizēm ir zelta vērtē, īpaši kritiskās situācijās, kad ātri vajag piecelt kājās komandas biedru vai attopies ka aptieciņas ir beigušās. Protams visam jabūt lidzsvarā un jaudīgās atbalsta spējas nozīmē jebkāda ofensīva trūkumu.

Lai veiksmīgi spēlētu ar Lifeline galvenais ir sastrādāties ar savu komandu un vienmēr būt tai tuvumā. Vislabāk ir būt tuvu komandas biedram, taču ārpus frontes līnijas redzamības, samazinot iespēju, ka Lifeline kritīs pirmā līdz minimumam. Viņa arī neizceļas ar prasmēm, kas palīdzētu tikt ārā no ķēpīgām situācijām – nav dūmu aizsega, vai ķēdes ar ko pārvarēt šķēršļus utml. Vispirms sargā sevi, lai varētu sargāt komandas biedrus.

Lifeline prasmes

Pasīvā spēja: Combat Medic

Drošvien Lifeline vērtīgākā spēja – vairogs kas pasargā no šāvieniem, brīdī, kad atdzīvini kritušu komandas biedru. Tas var izšķirt spēles gaitu starp raunda beigām un iespēju pacelt visu komandu. Papildus Lifeline atdzīvina spēlētājus daudz ātrāk nekā to dara citi personāži.

Taktiskā prasme: D.O.C. Heal Drone

Labs veids kā ietaupīt vērtīgās aptieciņas. Lifeline izsauc dronu, kas automātiski pieslēdzas tuvākajam spēlētājam, ieskaitot viņu pašu un atjauno zudušos dzīvības punktus. Ir iespējams pat dziedēt vairākus spēlētājus uzreiz, taču jāpatur prātā, ka drona “dzīvības sulas” daudzums ir ierobežots un tiks izdalīts uz visiem. Svarīgi ir arī tas, ka oponenti var izmantot Jūsu dronu, tādēļ vieta kur to izsaukt jaizvēlas rūpīgi.

Ultimate prasme: Care Package

Šī prasme atļauj izsaukt palīdzības zondi. Tās nav tik labas kā spēles ģenerētās zondes, taču var saturēt visai noderīgu ekipējumu ieskaitot spēcīgas bruņas, aptieciņas un pat augsta ranga ieroču papildinājumus.

Padomi, kā spēlēt Lifeline

Lifeline prasmes ļoti noder komandas atbalstam, taču pati viņa paliek visai ievainojama un nav īsti spējīga patstāvīgi izkulties no ķezas. Tapēc spēlējot ar Lifeline jācenšas maksimāli daudz palikt aizmugurē, lai izvairītos no letālām sekām.

Cenšoties kādu piecelt kājās visticamāk atstās Lifeline kaujas centrā, tādēļ jābūt gatavam sevi pasargāt. Ieroči būtu jaizvēlas ar maksimālu šaušanas attālumu, kā piemēram Longbow DMR vai G7 Scout, apvienojot tos ar šautenēm priekš tuvcīņas. Lifeline darbs ir atdzīvināt komandas biedrus, taču tas ir arī veids, kā viegli zaudēt. Tādēļ vienmēr atceries – vispirms šauj, tad palīdzi kritušajiem.

Neatkarīgi no tā vai spēlē ar Lifeline, vai arī viņa ir daļa no komandas, vienmēr turi acis vaļā pēc Ultimate prasmes akselerātoriem. Lifeline ir viens no garākajiem Ultimate prasmes atsvaidzes laikiem spēlē, un jo ātrāk ir iespējams izsaukt palīdzības zondi, jo ātrāk būs iespējams tikt pie svarīga ekipējuma.

Ultimate prasmi var izmantot arī pretinieku maldināšanai, piemēram nometot to konkrētā vietā, kamēr komanda dodas pretējā virzienā. Lielisks veids, kā negaidīti uzklupt pretiniekiem no muguras. Ir redzēts arī ka spēlētāji tiek nogalināti, jo uz tiem uzkrīt palīdzības zonde, vai arī tā tiek izmantota kā aizsegs šaurās lokācijās. Izmantojiet fantāziju.

Dronus vienmēr vajadzētu aktivizēt aizsegā, lai komandas biedriem ir kur atkāpties. Paralēli seko līdz savam stāvoklim, jo miris nevienam nepalīdzēsi.

2 komentāri

Atstāt atbildi

Ierakstiet savu komentāru!
Ievadi savu vārdu