Apex Legends ir atzīta par vienu no labākajām BR žanra spēlēm, arī mūsu viedoklis ir līdzīgs. Tā tiek slavēta par ļoti daudzām innovatīvām sistēmām, bet galvenokārt par norāžu jeb ping sistēmu, kas ļauj ērti komunicēt bez vārdiem.

Apex galvenais konkurents – Fortnite, ar jauno sezonu ir saņēmis līdzīgu funkciju. Spēlētāji var izmantot peles vidējo pogu uz PC, L1, LR un L pogas uz attiecīgajām konsolēm, lai veiktu atzīmes uz ekrāniem, priekš lokācijām vai objektiem spēles pasaulē. Šīs atzīmes būs redzamas visiem komandas biedriem.

Šķiet Epic Games izjūt Respawn Entertainment radīto spiedienu, jo arī jaunās sezonas Battle Pass tiek piedāvāts bezmaksas visiem spēlētājiem, kas paveiks pietiekoši daudz Overtime izaicinājums.

Jaunā sezona aizsākas vakar 1. martā kopā ar vairākām spēles mehānikas izmaiņām un jauno Battle Pass. Tiem kas nezin – Battle Pass ļauj spēlētājiem gūt pieeju dažādiem kosmētiskiem labumiem, krājot pieredzes punktus. Šīs balvas parasti ir ekskluzīvas konkrētai sezonai un ārpūs tām vairs nav pieejamas.