Google trūkst pacietības gaidīt E3, tādēļ kompānija ir nolēmusi prezentēt visas detaļas no sava jaunā “gaming Netflix” , jeb spēļu straumēšanas servisa Stadia.

Stadia solās būt spēļu straumēšanas platforma, kas ļaus spēles spēlēt uz jebkura ekrāna – viedtelefona, TV, datora, planšetes u.c.

Ikmēneša abonaments un pieejamība

Stadia serviss būs pieejams sākot ar 2019. gada novembri 14. valstīs. Diemžēl vēl pagaidām Latvija nav starp tām. Taču domājams, ka ilgi nebūs jāgaida.

Spēles varēs spēlēt izmantojot abonementa servisu, kas maksās $9.99 ASV dolāri mēnesī – Stadia Pro vai arī būs iespējams tās iegādāties atsevišķi – Stadia Base.

Interneta ātrums diktēs to, kāda kvalitātē būs iespējams spēles spēlēt.

Spēļu klāsts

Kad Stadia būs pieejama novembrī, servisā būs vismaz 31. spēle no 21. dažāda izdevēja. Starp spēlēm būs tādas relīzes kā Baldurs Gate 3, Doom Eternal, Destiny 2, Assasins Creed Odyssey, GYLT, Get Packed, Borderlands 3, Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint u.c.

Atsevišķām spēlēm būs funkcionalitāte, ekskluzīva tikai Stadia platformai, kā piemēram iespēja savus Destiny 2 personāžus no jebkuras platformas pārnest uz Stadia, vai TCGR: Breakpoint iespēja spēles vidū straumēt savu komandas biedru ekrānus, labākai komunikācijai.

Stadia Pro abonenti sākumā iegūs Destiny 2 kopijas bezmaksas, ar visiem esošajiem un jauno Shadowkeep papildinājumu.

Pilns spēļu saraksts:

Bandai Namco – “Dragon Ball Xenoverse 2” 

Bethesda – “DOOM Eternal,” “DOOM 2016,” “Rage 2,” “The Elder Scrolls Online,” “Wolfenstein: Youngblood”

Bungie – “Destiny 2” 

Coatsink – “Get Packed”

Codemasters – “GRID”

Deep Silver – “Metro Exodus”

Drool – “Thumper”

Giants Software – “Farming Simulator 19”

Larian Studios – “Baldur’s Gate 3”

nWay Games – “Power Rangers: Battle for the Grid”

Sega – “Football Manager”

SNK – “Samurai Shodown”

Square Enix – “Final Fantasy XV,” “Tomb Raider Definitive Edition,” “Rise of the Tomb Raider,” “Shadow of the Tomb Raider”

2K – “NBA 2K,” “Borderlands 3” 

Tequila Works – “Gylt” 

Warner Bros –  Mortal Kombat 11

THQ – “Darksiders Genesis”

Ubisoft – “Assassin’s Creed Odyssey,” “Just Dance,” “Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint,” “Tom Clancy’s The Division 2,” “Trials Rising,” “The Crew 2”

Founders Edition package

Google prezentēja arī iespēju iepriekš pasūtīt komplektu, kas sevī iekļauj ierobežota daudzuma zilas krāsas pulti, Chromecast Ultra, lai varētu izmantot Stadia uz televizora un 3 mēnešu abonementu sev un draugam. Tas viss kopā izmaksās $129.99 ASV dolārus.

SideQuest komanda noteikti centīsies tikt pie viena no Founders Edition komplektiem.