Gada lielākais videospēļu pasaules notikums Electronic Entertainment Expo jeb E3 jau atkal ir klāt, kaut šoreiz bez Sony piedalīšanās. Tik un tā netrūkst citu izdevēju, kas ir gatavi pavēstīt ko jaunu par sen izziņotiem projektiem un pārsteigt mūs nesagatavotus (lielākās cerības uz Microsoft un Nintendo).

Viena no prezentācijām, ko rīkoja ASV 5. nīstākais uzņēmums Electronic Arts, jau bija skatāma vakar, 8. jūnijā. Vairāki jaunumi, ko uzzinājām:

  • FIFA 20 būs režīms Volta Football, kas piedāvās ko līdzīgu vecajām FIFA Street daļām
  • FIFA 20 uz Switch būs nožēlojamā Legacy versija, proti, bez Volta Football un citām izmaiņām
  • 15 minūtes spēles procesa no Star Wars Jedi: Fallen Order
  • Apex Legends tiks pie desmitās varones vārdā Watson
  • 3 jaunas neatkarīgo izstrādātāju spēles zem birkas EA Originals

Tomēr kopējā lietu kārtībā EA nav īpašs nekas, jo šogad ir sagaidāmas daudz nozīmīgākas ziņas, piemēram, nākamās Xbox (vai pat nākamo: runā, ka varētu būt divas konsoles) tehniskā informācija un iznākšanas datums. Tad vēl baumas par uzlabotu Switch modeli un sadarbības projekts starp “Troņu spēļu” autoru un japāņu studiju FromSoftware. Lai nu kā, patiesību uzzināsim tikai tad, ja skatīsimies (vai vēlāk par to izlasīsim) gaidāmās lielo un mazo izdevēju prezentācijas.

Prezentāciju sākuma datums un laiks

Viss pielāgots Latvijas laika joslai. Jā, lielākā daļa prezentāciju sāksies brīdī, kad normāli cilvēki guļ.

9. jūnijs

– 23.00 Microsoft

10. jūnijs

– 3.30 Bethesda
– 5.00 Devolver Digital
– 20.00 PC Gaming
– 22.00 Limited Run Games
– 23.00 Ubisoft

11. jūnijs

– 2.30 Kinda Funny Games
– 4.00 Square Enix
– 19.00 Nintendo Direct

Droši vien jau zināt, kur labāk skatīties tiešraides – vai nu pa taisno no izdevējiem pakalpojumā Twitch, vai arī kopā ar saviem iecienītajiem influenceriem viņu YouTube kanālā vai citur. Piemēram, raksta autors plāno dzīvajā vērot tikai Microsoft un Nintendo piedāvājumu, bet kopā ar Giant Bomb komandu.