Vakar tika aizvadīta Ubisoft E3 konference, kurā tika atklāti daudz un dažādi jaunumi, kā piemēram Watch Dogs Legion, Roller Champions u.c.

E3 rit pilnā sparā, tādēļ iespējams esi ko palaidis garām. Mēs piedāvājam atskatīties uz svarīgāko Ubisoft E3 konferencē parādīto.

Spēles

Watch Dogs Legion

Informācija par Watch Dogs Legion bija pieejama jau ilgi pirms konferences, jo Ubisoft nemāk glabāt noslēpumus. Visi minējumi izrādījas patiesi – post-Brexit Londona, kontrolējami NPC. Tiesai vispirms nāksies tos savervēt, taču Ubisoft solīja, ka katrs pilsētas iedzīvotājs būs nostrādāts personāžs, tiklīdz tas nonāks mūsu komandā.

Gods & Monsters

Šī ir pilnīgi jauna spēle, no komandas, kas strādāja pie Assassins Creed Odyssey. Pašlaik neko daudz nevaram izstāstīt, jo saņēmām tikai nelielu tīzeri.

Ghost Recon Breakpoint

Šķiet populāru aktieru piesaistīšana spēlēm kļūst par ikdienišķu lietu un Breakpoint nav izņēmums. Walking Dead zvaigzne Džons Berntāls atveido galveno spēles varoni un uz prezentāciju bija ieradies ar suni.

Breakpoint sekos Wildlands pēdās ar dažādiem jaunievedumiem, kā arī AI komandas biedri atkal būs pieejams tiem kas vēlas spēlēt vienatnē.

Filmu un aktieru tematiku turpinot – Terminators arī pamanījies iekļūt šajā relīzē.

Roller Champions

Sports apvienots ar sacīkstēm. Šis šķiet ir Ubisoft Rocket League konkurents. Lai vai kā izskatās jautri, un to var spēlēt jau tagad iekš Uplay.

Rainbow Six Quarantine

Šī ir jauna Rainbow Six spēle, kas koncentrēsies ap trīs spēlētāju co-op spēli. Ļoti daudz atklāts netika, taču redzam zombijus un ieročus. Forši!

The Division 2

Spēle būs bezmaksas no 13 līdz 16 jūnijam, kā arī tiek izstrādāta filma sadarbībā ar Netflix pēc The Division motīviem. Filmu izstrādā Deivids Leitčs, kas ir atbildīgs par Deadpool 2.

Uplay Plus

Uplay Plus ir alternatīva Origin Access vai Xbox Game Pass. Tā dos pieeju vairāk kā 100 dažādām Ubisoft spēlēm, tai skaitā DLC un jaunākajām relīzēm. Mēneša abonementa cena ir $14.99. Serviss būs pieejams arī iekš Google Stadia.