Ir pagājis krietns laiciņš kopš Nintendo izlaida savu jaunāko konsoli – Switch. Par spīti visam konsole kļuva ļoti populāra un nu šķiet ka Nintendo ir gatavs to atjaunināt. Lūk ko mēs zinām par jauno Switch konsoli:

Wall Street Journal iepriekš ziņoja, ka Nintendo noteikti izlaidīs vismaz vienu jaunu Switch versiju 2019. gadā. Žurnāla avoti acīmredzot ir piegādātaji un citi kompānijai pietuvināti cilvēki. Taču detaļas izdevniecībai netika atklātas.

Analītiķis Serkans Toto arī uzskata, ka šajā gadā saņemsim jaunu konsoles versiju. Tās izziņošana samazināšot esošās konsoles cenu un kopā ar to iespējams tiks izziņota arī “mini” konsoles versija.

Martā uzpeldēja jaunas baumas – Nintendo gatavo divas konsoles. Vienu pārnēsājamu un otru tuvāku jau esošajai, ar dokstaciju, taču daudz jaudīgāku. Jāsaka gan, ka šaubos par konsoles iespēju konkurēt ar PS4 Pro un Xbox One X jaudu. Iespējams stabils 60 fps iekš 1080p?

Šis solis noteikti nebūtu pārsteigums. Gan Sony, gan Microsoft vēsturiski ir izlaiduši vairākas vienas konsoles versijas. Visticamāk visas vecās un jaunās spēles būs(-tu) saderīgas ar abām konsoles versijām. Spēles uz jaunās versijas gluži vienkārši izskatītos labāk, līdzīgi kā tas ir Xbox One X un PS4 Pro gadījumā.

Dīvaini gan ir tas, ka nesaņēmām ne mazāko mājienu aizvadītajā E3 konferencē.

Nikkei un Bloomberg aprīli ziņoja, ka Nintendo ir nedaudz mainījuši savus plānus. Pārnēsājamā versija visticamāk nonāks pie pircējiem jau šogad, taču jaudīgākā versija iespējams ir tikusi atcelta uz nenoteiktu laiku, lai atjauninātu esošo konsoli.

Šīs baumas sakrīt ar jau iepriekš dzirdēto – pārnēsājama un jaudīgāka konsoles versija. Bloomberg pat izteica minējumu, ka pārnēsājamo versiju saņemsim jau jūnijā, taču jaudīgākā versija kļūs par vienkāršu esošās konsoles revīziju, bez būtiskām dizaina izmaiņām.

No kā tad radies apkārt klīstošais Nintendo Switch Mini nosaukums? Gluži vienkārši – partneri jau gatavo aizsargmaciņus un citus aksesuārus jaunajai konsolei. Tas atklāj visai daudz dažādu detaļu.

Šī versija piemēram būs ar lielāku ekrānu, pultis nebūs atdalāmas, pogu dizains ir nedaudz izmainīts, kā arī tā nebūs saderīga ar esošo dokstaciju, jo to paredzēts lietot tikai pārnēsājamā režīmā, gluži kā Nintendo 3DS.

Nintendo neko nenoliedz, taču publiski arī izvairās sīkāk komentēt šīs baumas. Nevar arī viņiem to pārmest – partneri gatavo produktus un būtu pagalam dīvaini, ka kompānija publiski pateiktu, ka jaunās konsoles nebūs, kaut vai tikai lai slēptu pēdas.

Varam būt droši – jaunā konsole ir ceļā un nav vairs aiz kalniem. Iespējams to tiešām saņemsim šogad. Mana naudiņa būtu uz Ziemassvētku sezonu.