Destiny 2: Shadowkeep jau 1. oktobrī nonāks pie spēlētājiem. Taču ir viens bet – papildinājums ir liels. Ļoti, ļoti liels.

Spēles oficiāla lapa, kurā var redzēt minimālas prasības uzrāda, ka pats papildinājums svērs veselus 68 GB. Ņemot vērā jau tā masīvo 96 GB instalāciju bāzes spēlei, mēs tagad skatāmies uz 165 GB spēli. Tiem kam ir 500 GB cietie diski konsolēs, meklējiet lielāku vai arī ārējo.

Bungie nedaudz pārcēla Shadowkeep relīzi par divām nedēļām. Oriģināli tās relīze bija plānota 17. septembrī, taču laikam lielie izmēri nostājās ceļā?

Sākot no 21. augusta būs pieejama cross save funkcija, kas apvienos progresu uz visām platformām un ņemot vērā to ka pamata spēle tagad ir bezmaksas, noteikti būs arī noderīgi. Diemžēl papildinājumus nāksies pirkt visām platformām atsevišķi.

Personīgi neesmu īpaši daudz spēlējis, relīze atstāja tādu rūgtuma garšu. Taču labās lietas ko esmu dzirdējis par Forsaken liek domāt, ka Bungie ir spoža nākotne priekšā. Droši vien, ka arī notestēšu jauno papildinājumu.