Borderlands 3 spēlētāji ir atraduši mājas Borderlands 2 Steam forumā, apspriežot bagus, izsakot kritiku un uzdodot jautājumus – tādas lietas, kādas jūs redzētu jebkurā Steam forumā, bet par spēli, kas veikalā pat nav pieejama.

Tā kā tā neatrodas Steam un Epic Games Store nav forumu, spēlētāji, kas parasti aktīvi diskutē veikalu forumos – vai tas būtu Steam, GOG vai kas cits , šķiet, ir mazliet apmaldījušies. Lai gan ir oficiāls forums ārpus STEAM, tas nav apturējis spēlētājus.

Moderatori noņem ziņas, bet tas netraucē regulāri parādīties jaunām. Daudzi no postiem uzdod klasiskus jautājumus, lūdzot palīdzību saistībā ar veiktspējas jautājumiem vai meklējot cilvēkus, ar kuriem spēlēt. Lai gan nereti vienīgā palīdzība, ko viņi saņem ir teksts- “Ejiet uz oficiālajiem forumiem”.

Arī mani neiepriecina fakts, ka Epic Games veikalā nav forumu, it īpaši, ņemot vērā to, ka tas ir visai vērtīgs resurss. Epic vēl tāls ceļš ejams, ja runa ir par palīdzību spēlētājiem ar tām spēlēm, kuras viņi ir iegādājušies uz šīs platformas. Saite uz Gearbox vietni, protams, to neizlabos.