Kā jau katrā spēlē, kuras galvenais uzdevums ir savākt pēc iespējas labāku ekipējumu, meklējam veidus, kā to izdarīt maksimāli ātri. Borderlands 3 noteikti nav nekāds izņēmums.

Šādas motivācijas vadīti spēlētāji ir atklājuši veidu, kā ātri un viegli tikt pie vairākiem legendary ieročiem ļoti īsā laikā. Ir atklāta vieta, kas ģenerē Loot Tink. Domājiet par to kā dārgumu goblinu, kas izmet kaudzi labu ieroču. Kā izrādās, to ir ļoti viegli fermot.

Vidēji viens piegājiens prasa ap 5 minūtēm, dodot aptuveni tikpat daudz leģendāros ieročus. Tiem kas vēlas pievienoties zemāk būs neliela pamācība, taču iesaku pasteigties, visticamāk Gearbox šo kļūdu drīzumā salabos.

Sākumā sarežģītību nomainam uz Mayhem 3, tas palielinās legendary ieroču izkrišanas iespēju.

Tad dodamies uz Jakobs Estate iekš Eden-6 un meklējam kartē atzīmēto lokāciju, skrienot garām visiem pretiniekiem. Loot Tink būs pirmais no bandītiem kas parādīsies atzīmētajā lokācijā.

Līdz ņemam ieroci ar šoka bojājumiem un otru kas viņu turpat nosvilinās, lai ātri un efektīvi tiktu galā ar vairogiem un likvidētu viņu pirms Jūs nogāzīs pārējie bandīti. Bēgot prom Loot Tinker visticamāk nometīs dažus legendary ieročus, taču neapstājieties un ignorējiet tos pagaidām. Kad būsiet tikuši veiksmīgi galā, izkritīs soma, kura saturēs vēl ieročus, daži violeti ekipējuma gabali u.c. lietas. Tagad visu varam censties ātri savākt un atgriezties uz Jakobs Estate fast-travel punktu, lai visu sāktu no jauna, izejot galvenajā izvēlnē un ienākot atpakaļ. Atkārtojam procesu kamēr neapnīk, vai arī Gearbox iesaistās kļūdas labošanā.