Pirmo reizi ieejot Borderlands 3, jāizvēlas jauns personāžs jeb Vault Hunter.

Ja spēlējat kompānijā, jums ir tikai dažas minūtes laika, lai pieņemtu vissvarīgāko lēmumu, ko pieņemsiet kampaņas laikā. Ja spēlējat solo, jums būs vairāk laika, bet tikai īsi apraksti, ko var darīt Amara, FL4K, Moze un Zane.

Šajā ceļvedī palīdzēsim izvēlēties Borderlands 3 klasi, paskaidrojot, kas padara katru unikālu.

ZANE (nav kaimiņu meitene 🙂 )

Zane ir kas vairāk par iepriekšējo Borderlands spēļu tipisko karavīru.

Viņam ir iespēja uzreiz izmantot divas dažādas prasmes – ja izvēlēsities lietot abas, nevarēsiet izmantot granātas. Zane arsenālā ir drons, kas var šaut uz pretiniekiem paša vietā, nomest vairogu, vai izveidot klonu, ar kuru viņš var samainīties vietām veikli izbēgot no cīņas, vai apmulsinot pretinieku tās laikā.

Ja tev patīk, ka Tev uz kaujas lauka ir daudz mobilitātes un iespēja apmulsināt ienaidniekus ar saviem digitālajiem kloniem, tad Zane ir Tava izvēle. Turklāt viņš ir viens no jautrākajiem spēles varoņiem.

MOZE

Moze ir domāta Borderlendas spēlētājiem, kuriem patīk likt lietām eksplodēt — vai nu ar milzu raķetēm, vai ar ložu krusu. Lielākā daļa viņas prasmju griežas ap meku (milzu robotu), sprādzieniem vai spēju izšaut pēc iespējas vairāk ložu.

Tā vietā, lai izvēlētos vienu no trim prasmēm, Moze ir milzu meka – Dzelzs lācis -, ko viņa var piesaukt. Atkarībā no prasmju koka, kuru jūs nolemjat attīstīt kopā ar Moze, jūs iegūsiet piekļuvi dažādiem dzelzs lāča ieročiem un prasmēm, kā arī spējām, kas izmaina Mozes iznīcināšanas potenciālu.

Ja jums patīk spridzinoši ieroči, vienlaicīgi ievainot vairāku ienaidnieku grupu, reti mirt vai aizmirst par ieroča pārlādi, Moze un viņas Dzelzs lācis ir Jūsu izvēle.

AMARA

Amara aizpilda Borderlands sērijas klasiskās Sirēnas lomu , bet tā vietā, lai būtu squishie burvja lomā, kas izmanto uzbrukumus no attāluma. Amara izmanto savas dūres cīņas epicentrā skaldot savus pretiniekus .

Amara var izvēlēties no trim dažādām spējām: sitiens pa zemi, sevis projekcija vai Phaselock spēja, kas paceļ ienaidniekus gaisā un uz neilgu laiku demobilizē tos (tāpat kā Maija no Borderlands 2).

Lai kādu spēju veidu Jūs izvēlētos Amarai, viņa joprojām koncentrējas uz elementālo bojājumu nodarīšanu. Atkarībā no koka, ko izvēlaties, visas Amara prasmes var uzlabot ar noteiktu elementu. Ja jums patīk sajaukt un pieskaņot elementus atkarībā no ienaidniekiem vai “nosmērēt savas rokas” un sarīkot milzīgu sprādzienu, Amara ir domāta Jums.

FL4K

FL4K ir iepriekšējo Borderlendas spēļu mednieku klase, bet ar pastāvīgu pavadoni, atkarībā no izvēles, viņa pusē.

Šī ir Borderlends pirmā summoneru klase, un tā vietā, lai pasauktu kompanjonu ar podziņas spiedienu, kā to dara Zane, FL4K mīlulis vienmēr ir Jums blakus.

FL4K spējas var izsūtīt Rakk radību pūli, padarīt viņu neredzamu vai pavēlēt kādam mīlulim mesties cīņā. FL4K ir arī vienīgais personāžs ar īpašu uzbrukuma komandu. Turot nospiestu darbības pogu, FL4K var novirzīt mīluļa uzmanību konkrētiem ienaidniekiem.

Lielākā daļa FL4K prasmju ir saistītas ar mājdzīvnieku uzbrukumiem vai kritiskiem sitieniem. Ja gribat pētīt planētu kopā ar mājdzīvnieku, kurš paņem daļu no ienaidniekiem uz sevis un dod Jums papildus bonusus kamēr to dara, FL4K ir lieliska izvēle.