Šodien mēs apspriedīsim FL4K buildu iekš Borderlands 3. Šo FL4K buildu var izmantot gan solo, gan ar komandu, kā arī ar to var diezgan ātri sasniegt augstākus līmeņus.

SVARĪGA PIEZĪME: JAKOBS IEROČI IR LABI VISIEM FL4K BUILDIEM. Buildi, kas balstās uz kritiskiem trāpījumiem, ( Critical hits) iet roku rokā ar Jakobs ieročiem (rikošeta dēļ), bet FL4K ir viens no labākajiem Jakobs lietotājiem.

KRITISKU TRĀPĪJUMU MAŠĪNA

Šajā buildā kura autors ir Admiral Bahroo, mēs koncentrēsimies uz tā, ka maksimizēsim FL4K kritisko trāpījumu bojājumus. Izveidojot no viņa to, ko daudzi varētu saukt par “Borderlands 3” Zer0 ekvivalentu. FL4K teorijā tika veidots kā snaiperis. Pateicoties šim skaistajam bildam, Jūs varēsiet veikt “kritisku trāpījumu” pat ja šausiet pretiniekiem pēdās. Ja gribi zināt, kāpēc tas ir tā… lasiet tālāk.

PAMATA SPĒJAS

  • Fade Away — šī prasme ļauj FL4K kļūt neredzamam. Īstā maģija izriet no fakta, ka viņš var šaut trīs reizes, kamēr ir neredzams, un visi tie šāvieni ir automātiski kritiski trāpījumi, neatkarīgi no tā, kur Jūs trāpījāt!
  • Guerillas in the Mist — Tehniski nav prasme, bet gan tās pasīvs bafs priekš “Fade Away”. Tā vietā, lai “Fade Away” beigtos pēc trim šāvieniem, tas tagad beidzas pēc 8 sekundēm. Tas nozīmē, ka jūs varat ielaist kādā tik daudz ložu cik paspēsiet 8 sekundēs. Forši vai ne?
  • Megavore – Prasme, kas padara šo buildu par “SLIMU”. Tas dod FL4K iespēju veikt kritisku trāpījumu neatkarīgi no tā, kur tas trāpa. Iešāvi pēdā? Kritiskais trāpījums!. Trāpīji īkšķi ? Kritiskais trāpījums! Jūs sapratāt domu.

Kāpēc šis FL4K bilds ir spēcīgs.

Ja vēl nesapratāt – Kritiski trāpījumi!!! Šis bilds ir viegli lietojams, jo tiek nodarīti milzīgi kritisko trāpījumu bojājumi, neprasot pretim prasmi trāpīt nevienu šāvienu specifiskā “vājā” vietā. Tas ir viens no vienkāršākajiem FL4K un Borderland 3 personāžu bildiem kopumā.

Šajā bildā ir citas lietas, kas arī ir iespaidīgas. Jūs iegūstat milzīgus šaujamieroču bojājumus, kas ir patīkams bonuss, ņemot vērā, ka Jūs sareizināsiet visus bojājumus ar aptuveni 200%.

Jūs arī izmantosiet Jabber, no pieejamo dzīvnieku klāsta , kā savu kaujas kompanjonu . Tam nevajadzētu būt sarežģījumam, ņemot vērā to, cik mīļš un jauks ir mazais dzīvnieciņš (Kurš ir mans mazais mežonis? Tu esi!)

LABĀKAIS IEROCIS ŠIM BILDAM

Labākais leģendārais ierocis FL4K bildam ir spēles beigu ieroči – King/Queen ‘s Call. Abus var dabūt nogalinot pēdējo bosu.

Protams pa lielam jebkas, kas palielina vai pastiprina jūsu “Kritisko trāpījumu” bojājumus ir laba izvēle šim bildam

FL4K SOLO BILDS

Šajā bildā balstīsimies uz spējām, kas spēs noturēt mūs pie dzīvības un vienlaikus, dot iespēju nodarīt pietiekamus bojājumus, lai likvidētu pretiniekus ar pietiekamu ātrumu. Tāds ofensīvs tanks , ir tas ko mēs gribam panākt.

PAMATA SPĒJAS

  • Hidden Machine – Ar šo spēju Jūs nodarat palielinātus bojājumus kamēr jums nekas netrāpa vai netēmē uz jums. Citiem vārdiem sakot, kamēr viņi kaujās ar Jūsu mīluli vai Jūs esat neredzams.
  • Fade Away – Ne tikai labi strādā kombinācijā ar Hidden Machine, bet arī atjauno veselību kamēr jūs esat neredzami.
  • The Power Inside –  Dod gan FL4K , gan viņa dzivnieka kompanjonam par 25% palielinātu nodarāmo bojājumu spēku katru reizi, kad FL4K izmanto aktīvo spēju. Un tas ir dubultots ja jums ir pilna dzīvība.
  • The Fast and the Furryous – Dod papildus 25% pie nodarāmo bojājumu sp.ēka, ja jums ir vairāk par pusi no dzīvībām.
  • Two Fang – Dod iespēju izšaut divreiz.

Labākie ieroči šim bildam ir bises un automāti. Snaiperu ieročus šeit gan labāk neizmantot savādāk šķitīs ka Jūs sēžat maliņā liekot savam mīlulim darīt visu darbu.