Mūsu Borderlands 3 Zane gids sniedz ieskatu par dažām populārākajām personāža un tā klašu iespējām. Zane ir daudzas taktiskās spējas, ko pielietot kaujas laukā! Klonu var izmantot, lai apmānītu ienaidniekus un izspruktu no “kutelīgām” situācijām. Zane var arī izmantot SNTNL dronu, kas šaus uz tuvumā esošajiem ienaidniekiem. Ja esat komandas spēlētājs, varat izmantot Barjeru, kas nodrošina Jums un Jūsu komandas biedriem aizsegu atklātā laukumā!

MULTIFUNKCIONĀLS BILDS

Šī ir lieliska kompozīcija, kurā tiek izmantotas daudzās Zane prasmes. Ja jūs vēlaties būt nedaudz vairāk aizsardzības pusē, tad mēs varam izvēlēties daudz dažādu prasmju, kas turēs mūsu ienaidniekus sasaldētus uz vietas. Mēs izmantojam Brain Freeze, kas palēnina mūsu ienaidniekus, līdz tie ir sastinguši, un mēs to apvienojam ar tādām spējām kā Best Served Cold un Refreshment. Šīs visas prasmes ļoti labi sader kopā ar Calm, Cool, Collected, kas atjaunos mūsu vairogu, veselību vai uzreiz atjauno mūsu aktīvo prasmi, ja iepriekšminētie parametri jau ir pilni! Šajā bildā mēs koncentrējamies uz ienaidnieku sasaldēšanu, un paralēli mēs ar savām aktīvajām spējām varam pasniegt viņiem veselu tonnu bojājumu.

Bilds izmanto Digi-Clone spēju, kas labi iet kopā ar mūsu krio pasīvajiem, papildinot tos ar Binary System. Šī spēja ir lieliska arī drošai kustībai kaujas laukā, kad iekuļamies nepatikšanās. Ja apmainīsimies vietām ar savu klonu, mēs nekavējoties sāksim uzlādēt vairogu, pateicoties Quick Breather pasīvajam.

Kamēr ienaidnieki būs koncentrējušies uz klonu, mūsu SNTNL drons šaus pa viņiem lidinoties apkārt un ticiet man viniem sāpēs. Mēs palielināsim nodarāmo bojājumu spēku ar bafiem, paņemot Boomsday, kas pievieno SNTNL raķetes. To vēl vairāk pastiprina Almighty Ordnance bafs, kas dod mums iespēju norādīt teritoriju uz kuru robots raidīs raķešu barāžu. Un ja mēs ar to barāžu kādu nogalinam, tad SNTNL taimeris tiek resetots!

BARJERAS BILDS

Tagad apskatīsim bildu, kas mums dos daudz iespēju aizsargāt sevi un komandas biedrus. Šis ir vairāk paredzēts co-op, taču spēcīgās Barjeras dēļ to varētu izmantot arī solo spēlē. Šis bilds utilizēs gandrīz visas agrāk minētās prasmes tā tapšanas sākumā. Šīs prasmes vai nu baffo mūsu Barjeru, vai arī samazina mūsu spēju taimerus. Arī šī koka daļa ir ļoti balstīta uz aizsardzību. Mēs ņemam Stiff Upper Lip, kas mums sniedz lielu pretestību, un mēs arī ķeramies pie Rise to the Occasion, kas veicina mūsu veselības atjaunošanos.

Lai modernizētu Barjeru, mēs izmantojam All-Rounder spēju, kas padara mūsu barjeru par pilnībā aptverošu kupolu, kas mūs pasargās no visām pusēm. Varbūt vēl svarīgāk ir tas, ka mēs paķersim Deterrence Field, kas sit ar elektrību un apdullina jebkuru ienaidnieku, kas pieskaras vairogam. Pašā koka galā mēs paņemsim Distributed Denial. Tas ļauj mums vēl uzlabot mūsu Barjeru, jo ta iegūs mūsu aprīkotā vairoga efektu.

Šajā bildā ir apvienoti divi koki Under Cover un Doubled Agent . Tas mums dos nedaudz vairāk iespēju, kad mūsu Barjera būs uz kuldauna un ļaus mums izsprukt no nelaimes, izmantojot Digi-Clone!

SNTNL BILDS

Mēs pievēršam lielu uzmanību Hitman kokam šajā bildā un bafojam SNTNL . Šis bilds ir varens, jo mēs varam nogalināt pretinieku vienu aiz otra nepārtraukti, kas savukārt palielina mūsu nodarāmo kaitējumu spēku un palielina laiku, kad mūsu SNTNL un Barjera būs kaujas laukā!

Kā jau tika minēts, mums ir daudz spēju, kas bafo mūs, kad mēs kādu nogalinām. Tāpēc sākumā jāmēģina nogalināt kādu vājāku pretinieku un tad uz beigām pārslēgties uz kādu “resnāku”. “Galināšanas spējas” ietver sevī dzīvības zogošās un atjaunojošās spējas, pārlādes ātruma uzlabojošās spējas, kustības ātruma un pat mūsu šāvienu uzlabojošās spējas! Tālāk mēs paņemsim SNTNL , ko papildināsim ar Winter’s Drone, kas dos krio bojājumus, kas var sasaldēt mūsu ienaidniekus. Mēs arī paķeram Almighty Ordinance , kas kā jau zināt, dod mums iespēju noklāt izvēlēto teritoriju ar raķetēm.

Koka galā, ir Seein’ Red pasīvais, kas aktivizē visas mūsu “Galināšanas prasmes” katru reizi, kad mēs izmantojam savu aktīvo spēju. Zane ir divas tādas spējas, tāpēc mums vajadzētu to darīt diezgan bieži!

Under Cover kokā mēs koncentrēsimies uz papildu krioprasmju iegūšanu, ko sakombinē ar mūsu SNTNL. Tas mums arī uzlabos Barjeru, kas ļaus mums vieglāk tikt pie nogalināšanas un iegūt veselu tonnu īslaicīgu bafu atrodoties relatīvā drošībā!