Šis noteikti nav bijis viegls gads Blizzard Entertainment nometnē, īpaši pēc pagājušā gada fiasko ar Diablo Immortal, kā Blizzcon 2018 hedlaineri un īpaši pēc visa, kas notikās ap Heartstone pro spēlētāju Blitzchung. Tomēr kompānija cenšas visu vērst par labu un šoreiz bez telefoniem, pašā Blizzcon 2019 sākumā izziņojot Diablo IV.

Diablo IV

Pēc redzētā varam noprast, ka jaunā spēle būs stipri drūmākos toņos, nekā Diablo 3. Pati spēles grafika arī ir ieņēmusi nedaudz savādāku novirzienu, es teiktu nedaudz reālistiskāku. Pirmais, kas nāca prātā ir Path of Exile.

Atklātas tika trīs rases barbars (barbarian), mags (sorceress) un druīds (druid). Pieņemu, ka ar laiku tiks atklātas vēl citas rases. Blizzard ar šo spēles versiju vēloties atgriezties tuvāk saknēm, jeb Diablo 2.

World of Warcraft: Shadowlands

Tikko izziņots arī jaunākais World of Warcraft papildinājums. Treileri ļoti daudz informācijas nesniedz – jaunas zonas, jaunas frakcijas un stāsta turpinājums. Taču ar papildinājumu spēlētāju līmeņi tiks samazināti līdz 50 un pabeidzot jaunās zonas, tas būs 60.

Būs iespēja arī satikt sen “mirušus” personāžus, kā piemēram Uther the Lightbringer un Kael’thas Sunstrider.

Papildinājuma cena būs sākot no 39.99 eiro par bāzes versiju, 59.99 eiro par Heroic versiju, kurā būs iekļauts lēciens līdz 120 līmenim (vēlāk 50) un dažādi kosmētiski labumi, kā arī Legendary versija par 79.99, kura arī bus pilna ar kosmētiku un spēles laiku 30 dienām.

Overwatch 2

Šis mani nedaudz samulsināja. Pamatā Overwatch 2 ir atjaunināta spēles versija, kas saturēs arī PvE misijas un jaunu PvP režīmu – Push. Tajā pašā laikā Blizzard turpinās atbalstīt oriģinālo Overwatch, piedāvājot visus jaunos varoņus, jaunās kartes un iespēju spēlēt kopā abās spēles jeb crossplay.

Varoņiem tagad būs līmeņi, aiz kuriem slēpsies dažādas prasmes. Overwatch veterāni protams saņems bonusus, kā arī viss progress tiks pārnests. Tātad, ja PvE misijas neinteresē šis pat varēt nebūt obligāts pirkums? Redzēsim. Pašlaik vairāk informācijas nav pieejams.

Blizzcon 2019 pašlaik notiek pilnā sparā un mēs sekosim līdz visiem jaunumiem un pilns kopsavilkums noteikti būs pieejams svētdienas vakarā ar jaunāko Ziņu Dēļa sēriju!