CD Projekt Red turpina dalīties ar informāciju, par vēl neiznākušo Cyperpunk 2077. Spēlei būs atsevišķs daudzspēlētāju režīms un uz doto brīdi izskatās, ka tā pat varētu būt atsevišķa spēle. Savā konferencē ar investoriem CDPR apstiprināja mikromaksājumu esamību daudzspēlētāju spēles versijai, taču detalizēti par tiem runāt izvairījās.

Mēs uzskatām, ka vēl ir par agru runāt detalizēti vai dot kādus mājienus, ņemot vēra to, ka projekts vēl ir agrīnā izstrādes stadijā.

CDPR vadība

Kompānija norādija uz to, ka turpina testēt un eksperimentēt ar Cyberpunk 2077 daudzspēlētāju spēli. Atbildot uz jautājumu vai spēle būs bezmaksas un ar mikromaksājumiem, taču studija nevarēja apstiprināt maksājumu modeli.

“Mēs turpinam eksperimentēt. Šī ir mūsu pirmā daudzspēlētaju spēle. Mēs izvērtējam dažādas opcijas un iespējas. Šobrīd ir par agru, lai runātu par spēles maksājumu modeli. Taču varat sagaidī, ka mēs noteikti neatkāpsimies no saviem solījumiem spēlētajiem. Tādēļ varat gaidīt saprātīgus mikromaksājumus, kas ir atbilstoši pirkumam.”

Lai arī mikromaksājumi no CDPR ir pamats satraukumam, vismaz šāds apgalvojums nomierina. Kompānija vēl piebilda, ka daudzspēlētaju Cyberpunk versija ir mazāks projekts, ar nelielu komandu aiz tā.

Cyberpunk 2077 būs pieejama 2020. gada aprīlī priekš Xbox One, PS4 un PC. Daudzspēlētaju versija visticamāk sekos pēc pamatspēles relīzes, lai gan arī tas nav apstiprināts.

Studija izteicās, ka apsver domu par PS5 un Xbox Scarlett versijām, taču jaunās konsoles netiek īpaši akcentētas šobrīd.