Šonam galīgi neveicas. Viņš regulāri ir asinīs, piekauts un emocionāli salauzts. Tagad arī pusakls, pēc trešās epizodes notikumiem. FIB arī puisim neliek mieru.

Vieglāk nekļūs. Episode 4: Faith turpina pārbaudīt Šonu. Gan garīgi gan fiziski. Tagad šī sērija ir pieejama kā daļa no Xbox Game Pass servisa un protams es nevarēju laist garām iespēju!

Izstrādātājs: Dontnod
Izdevējs: Square Enix
Relīze: 2019. gada 9. maijs
Cena: €39.99 par visu sezonu

Šī epizode pamatīgi atšķiras no iepriekšējām šīs sezonas sērijām. Pamatā tam par iemeslu kalpo fakts, ka Šons ir viens pats, bez Daniela, kurš savukārt ir izkūpejis bez pēdām. Ja sākumā sižeta vadlīnijas bija abu brāļu attiecības, tad tagad, bez Daniela viss šķiet tukšs un vientuļš.

Epizodes galvenais uzdevums protams ir atrast Danielu. Taču mēs ļoti daudz laika patērējam lai tur nokļūtu. Šonam ir jāveic garais ceļš no Kalifornijas līdz pat Nevadas štatam, procesā pastrādājot vismaz vēl vienu noziegumu. Briesmīgākais ir tas, ka tam vienkārši nav nozīmes. Esam pieraduši būt par paraugu Danielam. Tagad mēs principā varam darīt visu, kas ienāk prātā nebaidoties par sekām. Sekas protams būs.

Pats Daniels ir nonācis kristiešu sektas nagos, veicot “brīnumus”, lai visai baznīcas draudzei liktu ticēt, ka tās vadītāja ir ciešā kontaktā ar pašu Dievu. Protams, savu zosi, kas dēj zelta olas viņa vaļā arī nelaidīs.

Te arī parādās viena no Daniela bīstamākajām īpašībām, ko redzējām arī trešajā epizodē. Viņš ir jauns un naivs. Sekta viņu apbrīno un uzmundrina, kas automātiski liek viņam šos cilvēkus pieņemt, kā savu ģimeni. Tomēr atšķirībā no trešās epizodes, Daniels tik tiešām ir gatavs atteikties no savas īstās ģimenes, kas ir pamatīgs pretstats visam līdzšinējam ceļojumam. Lai kas arī notiktu, puiši vienmēr bija kopā.

Šons gan beigās nav viens. Viņam ir diezgan daudz palīdzības. Satiekam pavisam jaunu personāžu, ar kuru varam vilkt paralēles pirmās epizodes Brodijam, ko iepazinām, kā ļoti nesavtīgu cilvēku. Tad parādās arī divi cilvēki no Daniela pagātnes, kas arī piedāvā gandrīz nesavtīgu palīdzību.

Šonam nav Daniela, un mums regulāri tiek atgādināts, ka puisis šīs lietas vienkārši nespēj paveikt viens.

Svarīgi ir tas, ka šī sērija vismaz sniedz atbildi uz vairākiem jautājumiem. Mēs arī redzam to, cik tālu Šons ir gatavs iet Daniela dēļ. Savukārt Daniels iegūst nedaudz vairāk neatkarības, beidzot pats pieņemot svarīgus lēmumus.

Kopumā šī bija visai interesanta epizode. Ja patika iepriekšējās, patiks arī šī. Vienīgi to politisko piejaukumu gribētos mazāk.