Riot Games darbinieku esot bijuši ļoti satraukti, par kompānijas plāniem izziņot septiņas spēles pagājušajā gadā. Precīzāk par mobilo spēļu izziņošanu. Kas nav nekāds pārsteigums, atceroties Blizzcon 2018.

Bailes esot bijušas tik lielas, ka kompānijai esot nācies izstrādāt pamatīgu mārketinga kampaņu, lai izvairītos no negatīvas fanu reakcijas.

Iekš Twitter Rians Rignijs, League of Legends komunikāciju galva, visai garā postā padalījās, kā tieši kompānija gatavojās šo spēļu izziņošanai.

Kā redzam Riot uzreiz akcentēja, ka ir metušies kāršu un mobilo spēļu trakumā, esot pilnīgi godīgi ar saviem faniem. Pieminot arī Dota, kā TFT iedvesmas avotu.

Rignijs arī norādīja uz to, ka kompānija visai populāro “dont you guys have phones” memi centās pavērst par labu kompānijai. Kopumā jāsaka, ka visai veiksmīgi, jo fani 2019. gada izskaņas prezentāciju sagaidīja ar pamatīgām ovācijām. Viņš arī norādīja, ka aizvainot Blizzard nebija kompānijas plānos, pat ja tas tā izskatījās. Jāsaka, ka es tik tiešām tā domāju.