MMD, vadošais displeju speciālists un Philips zīmola monitoru licences partneris, paziņo par G2 Esports sponsorēšanu, kas šobrīd ir viena no vispazīstamākajām un veiksmīgākajām e-sporta organizācijām. 2013. gadā Karloss “ocelots” Rodrigess (Carlos ‘ocelote’ Rodríguez) nodibināja G2 Esports, un kopš tā laika tā ir vadošā komanda visā pasaulē, kas ieguvusi vairāk nekā 94 balvas dažādās spēlēs.

MMD organizācija tur ekskluzīvas tiesības izplatīt un tirgot Philips displejus visā pasaulē, ieskaitot konsolēm optimizētus Philips Momentum monitorus. Uzsākot jauno desmitgadi, Phillips monitori un G2 Esports ir apvienojuši spēkus, lai iekarotu spēļu konsoļu tirgu. Sponsorēšanas līgumā, kas stājas spēkā 2020. gada janvārī, galvenā uzmanība ir vērsta uz sacīkšu un raķešu līgas komandām.

Stefans Sommers, MMD mārketinga un biznesa vadības direktors komentē: “Mēs esam lepni apvienot spēkus ar G2, lai padarītu konsoļu spēles vēl aizraujošākas nekā jebkad agrāk un palīdzētu atbalstīt e-sporta kopienu. Īpaši smagi strādājusi ir G2 Raķešu līgas komanda, lai nonāktu tur, kur tā atrodas tagad, un mēs ar prieku sekosim līdzi viņu attīstībai ar mūsu atbalstu 2020. gadā. Aprīkojot visas G2 komandu treniņu bāzes ar konsolēm optimizētiem monitoriem, mēs patiešām varam uzlabot viņu apmācību, kas īpaši attieksies uz Raķešu līgas komandu. Tas sniedz mums arī iespēju uzzināt, ko profesionāli spēlētāji vēlas no monitora, un integrēt šīs zināšanas turpmākajos konsoļu spēļu izstrādājumos”.

Visu 2019. gadu G2 Raķešu līgas komanda bruģēja sev ceļu uz finālu gan DreamHack Monreālā, gan arī Rocket League pasaules čempionātos (RLCS 7. sezona). Tas parāda to, cik spēcīgas ir G2 esporta komandas ne tikai FPS un MOBA žanros, bet arī sporta spēlēs.

“Spēlējot, neatkarīgi no tā, vai sacenšamies tiešsaistē vai spēlējam viena spēlētāja čempionātā, mēs vēlamies iegūt vienmērīgu, izcilu pieredzi.” komentēja Karloss “ocelots” Rodrigess (Carlos ‘ocelote’ Rodríguez), G2 Esports izpilddirektors. “Neļaujiet viņiem jūs mānīt – profesionālie spēlētāji vēlas, lai viņu spēles ne tikai noris nevainojami, bet arī izskatās krāšņi. Philips monitori ir inovatīvi, tāpat kā mēs. Laipni lūdzam uz klāja.”

Vairāk informācijas:
Plašāku informāciju par Philips konsolēm paredzēto monitoru līniju “Philips Momentum” meklējiet šeit: https://www.philips.co.uk/c-m-so/monitors/console-gaming