Februāris ir aizskrējis un ar to ir noslēdzies mūsu rakstu konkurss! Diemžēl pirmais un pēdējais. Vismaz pagaidām. Paldies tiem, kas piedalījās, vietu sadalījumu izziņosim drīz. Aizvien notiek spraigas diskusijas par to, kurš tad ir pelnījis būt pirmais.

Kādēļ tad pēdējais? Konkursu aizsākām kā veidu, lai tiem, kas šeit regulāri iegriežas (un tādi cilvēki tik tiešām ir, savādāk mums nebūtu statistikas ko parādīt saviem partneriem) pateiktu paldies, par to ka esat un piedāvāt interesantu veidu, kā tikt pie balvām. Varbūt tas burkāns uz kāta bija par īsu, varbūt kolēģiem ir taisnība un Game Pass servisu laikmētā šādas balvas vienkārši nav aktuālas.

Jebkurā gadījumā vēlme dot iespēju cilvēkiem tikt pie maziem labumiem nav pazudusi. Ļoti labprāt uzklausītu mūsu lasītāju / skatītāju viedokli par šādiem mazajiem konkursiem. Varbūt Jums ir viedoklis par to, kas būtu aktuāls? Parastie “like,follow,share” konkursiņi gan laikam nebūs aktuāli. Tas gan nenozīmē ka tie pazudīs, jo ik pa laikam ir kāds sīkums ko labprāt izspēlējam. Reizēm ir arī lielāki. Ir vēlme iesaistīt lasītājus, taču laikam īsti nezinām kā!

Gribētos arī dzirdēt kādu atgriezenisko saiti tieši par saturu. Mēs pēdējā laikā eksperimentējam ar dažādiem video. Varbūt ir arī kādas specifiskas rubrikas, kuras Jums patika lasīt? Varbūt ir idejas tam, ko Jūs gribētu lasīt? Esam atvērti ieteikumiem un idejām. Es personīgi uzskatu, ka lai arī pamatīgi progresējuši, aizvien esam diezgan lieli amatieri. Neviens no mums nav ar žurnālistikas grādu. Viss šis mazais projekts ir tīrs mūsu entuziasms un vēlme Latvijā attīstīt lauciņu, kurā mūsu prāt ir milzīgs vakūms, ja neskaita dažus kolēģus.

Cerams ka virsraksts nevienu nav nobiedējis, jo mēs nekur prom īsti nedodamies. Augustā sagaidīsim savu otro pilno darbības gadu, kuru tad arī atzīmēsim ar braucienu uz Gamescom, lai varētu Jums ziņot par jaunāko un interesantāko video spēļu nozarē tieši no notikumu vietas. Paldies, ka esat!

Īpašs paldies mūsu Patreon atbalstītājiem, kas nedaudz atvieglo lapas uzturēšanas izmaksas!