Kopš “The Game Awards 2019” paziņojuma, ka darbs pie “The Wolf Among Us 2” ir atsākts no nulles, vairāk informācijas par šo populārās franšīzes 2. daļu neesam saņēmuši. Taču par spīti tam, varam apkopot jau zināmo un spekulēt par to, kas tad, mūsuprāt, no tās sagaidāms?

“The Wolf Among Us” 1. daļa savā laikā savāca kultam pieklājīgu sekotāju skaitu, tāpēc nav nekāds brīnums, ka spēles atdzīvināšana pēc “Telltale Games” bojāejas (F čatā geimeri) bija negaidīts pārsteigums visiem faniem. Negaidīts, bet priecējošs pārsteigums. Starp citu, ja vēl neesi noskatījies 2. daļas tīzeri:

No tīzera daudz “izvilkt” nevar, taču par spēli (reizē ar treileri) tika izlaista arī rakstiska informācija.

Ko mēs jau zinām?

Iesākumam – “The Wolf Among Us 2” tiek izstrādāta jaunā dzinī. Šis dzinis ir neviens cits kā mums jau labi zināmais “Unreal Engine”. Sižeta groži ir bijušo “Telltale Games” izstrādātāju izveidotās “AdHoc Studio” kompānijas rokās. Kompānija arī pakāpeniski cenšas projektam pievilināt vairāk bijušos “Telltale Games” darbiniekus. Balstoties uz oriģinālās komandas daļēju iesaisti, idejiski, vairākos aspektos, spēlē vajadzētu varēt saskatīt zināmu līdzību ar 1. daļu.

2. daļa risināsies pēc 1.-ās notikumiem, un visiem faniem labi zināmie galvenie aktieri, Snow White un Bigby spēles tēlu balsu atveidotāji, spēles tapšanā arīdzan piedalās.

Laiks spekulācijām

Zinot, ka “The Wolf Among Us 2” tiek veidota jaunā dzinī un spēles izstrādātāji ir diezgan pamainījušies (vismaz tehnisko procesu izveidē), visticamāk varam sagaidīt vairākus jaunus mehānismus. Iespējams arī pamata spēlēšanas pieredze būs vairākkārtīgi izmainījusies (no “over the shoulder/point and click” uz standartizētu 3. personu?).

No stāsta skatupunkta īsti nav par ko pamatoti spekulēt, jo, zinot 1. daļas beigas, jebkas var būt loģisks turpinājums, un nekādas informācijas noplūdes par sižeta līniju nav pagadījušās manā redzeslokā.

Taču noplūdes ir! Viens “reddit” lietotājs, kurš agrāk ziņoja par “Telltale Games” kompānijas situāciju, februāra sākumā nāca klajā ar informāciju par spēles nonākšanu spēlētāju rokās, tai, viņaprāt, vajadzētu notikt 2021. gadā. Arī ar izstrādes tehnisko procesu norišu atklāšanu viņš nepaskopojās. Jau zināmās spēles lokācijas esot pārstrādātas jaunajā dzinī un, tagad tiekot gaidīts sižeta turpinājums, lai varētu ar to turpināt arī jaunu vietu radīšanu. Protams, šādās noplūdēs jāievēro sava veida skepticisms, jo pirms informācija nav oficiāli apstiprināta, tās ir tikai un vienīgi baumas!

Lai vai kā…

Lai vai kā būtu, spēles turpinājums sekos un, zinot kā noslēdzās pirmā sezona, 2. sezonai ir daudz dažādu sižeta turpinājuma iespēju.