Un kā Jums sokas ar mājās sēdēšanu? Mums šeit iekš SideQuest ir pavērusies iespēja veiksmīgi tikt galā ar visām lielajām spēļu relīzēm un to salīdzinoši laicīgiem apskatiem un iespēju sastādīt lūk šo te topu. Bez konkrētas secības, tālāk seko piecas tematiski atbilstošas spēles, ko uzspēlēt, kamēr sēdi mājās.

Death Stranding

Kas gan būtu tematikai atbilstošāks, kā galvenais varonis, kurš baidās no saskares ar citiem un izvēlas savas dienas aizvadīt izolācijā, piegādājot pakas. Jāmin, ka tā ir bezkontakta piegāde!

Pavisam nopietni – Death Stranding, ja vēl neesi iemēģinājis, pārsvarā ir dikti mierīga, reizēm frustrāciju izraisoša un visai unikāla spēle. Relīzes brīdī šo spēli apskatīju un man tā patika. Lūk raksts un arī video apskats. Spēle ir visai gara, ar interesantu sižetu, bet Tev taču ir visai daudz laika, ne tā? Ko gan vari zaudēt?

Dying Light

Lūk viens no apokalipses simulatoriem! Dying Light 2 relīze pašlaik ir pārcelta uz nenoteiktu laiku, taču ja ir kāda interese to uzspēlēt, pirmā spēle būs lieliska iespēja iesildīties un aptuveni izprast vai sīkvels būs domāts tieši Tev! Cīnies viens pret zombiju armiju, vai arī izvairies no tiem, izmantojot parkūra elementus. #paliecmājās un palīdzi virtuālajiem zombiju apokalipses ASV iedzīvotājiem!

Plague Inc.

Spēle, kas ir banota Ķīnā un tās izstrādātāji atkārtoti brīdina, ka tā ir tikai spēle un jebkādas korona vīrusa simulācijas tajā nav patiesas. Mūsu pieredzē korona vīrusa simptomi likvidēja planētu pāris gados. Nav ne jausmas ko ar šo informāciju darīt. Spēle gan interesanta, pārstāv izmirstošo RTS žanru un kad pamēģināt ko jaunu, ja ne tagad?

Metro sērija

Jā tehniski tās ir veselas trīs spēles uzreiz, taču visas ir sasodīti labas. Mūsu Metro Exodus apskatu atradīsi šeit, bet video par to šeit. Spēle centrējās uz pasauli pēc atomkara, kad pēdējie dzīvie cilvēki ir spiesti atkāpties pazemes metro stacijās, jo planēta ir pilna ar radiāciju. Taču radiācija nav vienīgais pretinieks, tās rezultātā liela daļa, jeb precīzāk tā dzīvība, kas izdzīvoja ir mutējusi un kļuvusi par bīstamiem monstriem. Spēle seko līdz Artjomam, kurš cenšas atrast labāku nākotni un atjaunot civilizāciju.

Stardew Valley

Tomēr ja drūmas spēles, runas par vīrusiem un būšana vienam Tevi nogurdina, Stardew Valley piedāvā lielisku, relaksējošu pieredzi. Nē, tā nav Ferma priekš Steam. Stardew Valley ir pārsteidzoši interesanta RPG spēle. Bez dārza kopšanas nāksies pildīt dažādus uzdevumus, draudzēties ar pilsētas kaimiņiem un pat kontaktēties ar citplanētiešiem! Viens no nesenajiem Stardew Valley atjauninājumiem beidzot arī piedāvā co-op spēli! Ja esi iestrēdzis mājas ar savu otru pusi, kādēļ gan neuzsākt kopīgu dārzkopību, pat tad, ja tas ir tikai virtuāli.

Ko pēdējā laikā esi spēlējis Tu?