BioWare, kuru vislabāk pazīstam ar tādām spēlēm kā Dragon Age, Mass Effect triloģijām un Anthem, domājams atrodas izstrādē pie jaunas Mass Effect vai Dragon Age daļas.

EA vienā no savām darba piedāvājumu mājaslapām publicējusi vakanci BioWare tehniskā direktora amatam. Lapā atrodam amata apraksta informāciju, kurā pausts, ka darba pienākumos ietilps būt par galveno vecāko inženieri darbā pie vienas no prestižākajām kompānijas franšīzēm. Prasībās arī norādīta obligāta AAA daudzspēlētāju videospēļu izstrādes, atkļūdošanas un optimizācijas pieredze. Tas ļauj domāt, ka šī potenciālā spēle varētu lielu uzsvaru likt tieši uz tiešsaistes komponentēm. Varbūt sagaidīsim ‘live service’ tipa Dragon Age? Vai iespējams Mass Effect “Anthem” stilā?

Lai kas arī būtu šis jaunais projekts, pēc “Anthem” un “Mass Effect: Andromeda” lielajām neveiksmēm BioWare noderētu atgriezties no dziļās pazemes un līdz ar atgriešanos atgriezt arī cieņu savam vārdam. Cerēsim, ka viņiem tas izdosies, un mēs tiksim pie labas RPG spēles!