2. aprīlī saņēmām jaunu 10 minūšu garu lore video no Apex Legends izstrādātājiem Respawn Entertainment. Tajā guvām padziļinātu ieskatu Bloodhound tēlā un viņa izcelsmē. Tomēr saņēmām ne tikai attiecīgā tēla sižeta treileri, jo kopā ar to tika izlaista rakstveida informācija par gaidāmo saturu spēlē un jauno notikumu.

Tātad sākumā īsi par klāt nākošo quality of life saturu. Ar nākamo ielāpu, kurā relīzi piedzīvos notikums, saņemsim 2 lielus papildinājumus – permanentu, 2 pašreiz eksistējošo karšu rotāciju un duo spēles režīmu.

Abu karšu pieejamība no spēlētāju puses tikusi pieprasīta jau kopš WE (World’s Edge) iznākšanas 3. sezonā. Nu tad beidzot varam viegli nopūsties, jo abas kartes būs pieejamas sākot ar jaunā notikuma relīzi. Tas, kā šī rotācija starp kartēm notiks, pagaidām nav zināms, taču ilgi vairāk nebūs jāgaida, jo notikuma un uzlabojumu nonākšanā publikā gaidāma 7. aprīlī.

Tajā pašā dienā saņemsim vēl vienu quality of life papildinājumu jauna spēles režīma veidolā. Lai gan kolektīvi vispieprasītākais spēles režīms nu jau kādu laiku ir solo, Respawn Entertainment pēc aptuveni gada un 2 mēnešiem nosliekušies par labu permanentam duos. Paturot prātā to, ka spēles būtība ir komandas darbs leģendu dažādības dēļ, manuprāt, paliekošs duo noteikti ir atbilstošāks Apex Legends gameplay mērķu realizēšanai. Bet, kas to zina, varbūt nākotnē piedzīvosim arī solo!

‘Bloodhound Town Takeover’

Līdz šim brīdim dažādus kartes nostūrus pārņēmuši trīs spēles tēli/leģendas, turklāt tas viss notika iepriekšējās sezonās. 2. sezonā uz KC (King’s Canyon) ieradās pretinieku apčakarētāja Wraith un adrenalīna atkarībnieks Octane, izmainot divas nesaistītas kartes lokācijas, bet 3. uz neizmainītas (pamata) WE Ziemassvētku pārsteigumu mums sagādāja harizmātiskais hologrāfisko mānekļu pavēlnieks Mirage. Ar 7. aprīli piedzīvosim 4. sezonas 1., bet kopumā jau 4. tēlu, kurš pārņems kādu kartes daļu. Šoreiz tas būs viens no izlūkiem, medību speciālists Bloodhound.

Notikums sevī ietvers kartes, ziemeļrietumu daļā kādas jau esošās vietas izmaiņas un jaunu īslaicīgu PvPvE spēles režīmu.

Ja man tiktu jautāts, kur karte tiks modificēta, mana atbilde būtu, ka tas notiks 45 grādu leņķī, pa kreisi no ‘Skyhook’ – tas sanāk kartes kreisais augšējais stūris, kurā uz doto brīdi nekā, izņemot kalnus, nav. Kāpēc tā?

Pamatojums manam viedoklim ir jaunā spēles režīma izskaidrojums. Tajā spēlētāji tiks iepazīstināti ar Titanfall sērijai līdzīgām “Prowler” radībām. Tā kā Bloodhound pēc amata ir mednieks, tad pašsaprotami, ka šīs radībās mums būs jāmedī, bet no tā izriet, ka kaut kur jābūt to spawn punktam vai punktiem.

Lūk, režīma teorētisks izskaidrojums ļauj mums izvērtēt iespējamo kartes izmaiņu vietu. Kreisais augšējais stūris ir laba spawn vieta radībām.

Tomēr turpinot par režīmu, tajā galvenā izklaide būs kaujas ar bariem iepriekš pieminēto plēsēju, kurās cīnīsimies par augsta līmeņa ieročiem, to papildinājumiem, bruņām u.c., bet lielu nozīmi tam visam piešķirs PvP faktora klātesamība. Tās mērķis ir neļaut tieši Tev tik viegli tikt pie kārotā laupījuma. Tātad gan nežēlīgās radības, gan citi varoņi būs ienaidnieku lomās. Vienīgais jautājums uz kuru pagaidām nezinām atbildi ir, kāds būs mača gala mērķis jeb, kad tam pienāks beigas?

Notikumā atgriešanos piedzīvos arī veiksmīgi integrētais apbalvojumu celiņš, kurā, pildot uzdevumus, būs iespējams nopelnīt ekskluzīvas kosmētiskās lietas. Kosmētiku ziņā kopumā gaidāms pieplūdums ar jaunām, tikai iegādājamām pielāgošanas opcijām, to starpā redzēsim jau pazīstamās 1.sezonas pārkrāsas. Pilnu notikuma aprakstu varat skatīt šeit!