Sea of Thieves nav vienīgā spēle, kas piezemēsies iekš Steam šomēnes. Bethesda ir izlēmuši Fallout 76 pārdot arī iekš Steam un sākot ar šodienu līdz pat 12. aprīlim, ikviens, kas savienos savu Bethesda.net kontu ar Steam iegūs spēles kopiju iekš Steam pilnīgi bezmaksas.

Viss gan nav tik rožaini. Spēlētājiem nebūs iespējas pārnest atomus (Fallout 76 virtuālā premium valūta) vai Fallout 1st abonementus uz Steam. Arī pēc pārnešanas šie labumi strādās tikai uz viena no kontiem. Tomēr visi labumi, kas iegādāti spēles veikalā un personāžu progress tiks pārnests.

Tie, kas iegādāsies Fallout 76 iekš Steam no 12. līdz 28. aprīlim arī saņems Fallout Classic Collection, kurā ietilpst Falllout, Fallout 2 un Fallout Tactics. Šos bonusus saņems arī spēlētāji, kas aktivizēs savas bezmaksas kopijas iekš Steam.

Draugu listes abās platformas būs kopējas, tādēļ būs iespējams spēlēt kopā no abām platformām. Arī mēs apskatījām Fallout 76 īsi pēc relīzes, taču tā neatstāja labu iespaidu. Nevar gan noliegt, ka Bethesda ir darījuši daudz, lai spēli uzlabotu, par spīti dažādām problēmām.