SākumsCeļvedis SpēlēmApex Legends: Bloodhound jeb pamati medībās

Apex Legends: Bloodhound jeb pamati medībās

Image credit: EA

Nu jau pagājis vairāk kā gads kopš Apex Legends relīzes, un daudz kas ir mainījies. Nākuši klāt ieroči, jauna karte, jauni varoņi, kā arī laika gaitā kāds saņēmis kādu bafu, kāds – nerfu. Tomēr, par varoņiem runājot, daļa no viņiem nav saņēmuši savus personīgos ceļvežus. Tad nu es domāju, ka ir pienācis laiks izrādīt mīlestību arī visiem jaunpienācējiem un aiz borta palikušajiem.

Katrs no Apex Legends varoņiem jeb leģendām spēlējas nedaudz savādāk. Šis ir viens no galvenajiem faktoriem, kas Apex Legends atšķir no pārējām Battle Royale (BR) žanra spēlēm. Veiksmīga spēle nozīmē zināt sava izvēlētā varoņa vājās un stiprās vietas, kā arī izprast, kā tās pielietot kopā ar citu spēlētāju izvēlētajām leģendām.

Bloodhound ir viens no tiem spēles tēliem, kurš noteiktās situācijās var kļūt par kritiskāko komandas sastāvdaļu. Izvēlies Bangalore un izmet dūmu granātas? Bloodhound ar savu ultimate prasmi būs klāt un izšaus visus, dūmos esošos, pretiniekus. Dzirdi, ka kāds atdzīvina kritušo pretinieku, bet nezini tieši kur? Bloodhound ar taktisko prasmi šādos gadījumos būs visnoderīgākais no leģendām. Izvēloties Bloodhound, viņa tēls un medību iemaņas ļaus jebkura veida spēlētājam izbaudīt izstrādātāju iecerēto pēddziņa pieredzi.

Pārējie varoņu gidi:

Bloodhound pārskats

Līdzīgi kā Pathfinder, arī Bloodhound pieder pie izlūku klases. Savu prasmju arsenāla dēļ šis varonis ir apveltīts ar iespēju precīzi noteikt pretinieku atrašanās vietu. Tomēr viņam trūkst mobilitātes un tas nozīmē, ka komandām ar šo varoni savā paspārnē jāadaptē pavisam citādāks spēles stils.

Lai arī spēles stila ziņā Bloodhound prasmes ir uz ofensīvu koncentrētas, vienam pašam doties kaujā pret pilnu pretinieku komandu būs bezjēdzīgi. Tās vairāk noderēs priekš savējo komandas biedru pozīciju nostiprināšanas un informācijas iegūšanas, proti, perfekta plāna izstrādes. Un, kā mums zināms, perfekti sagatavotam plānam, kad tas realizēts, nav saprātīga aizvietojuma.

Vienam no plāna punktiem jābūt aizsardzībai. Varbūt cīņa neievirzās jūsu komandai vēlamās sliedēs, bet turpretī tiekat samalti miltos – kamēr pie dzīvības turēsieties, vienmēr pastāvēs iespēja aizlasīties projām. Arīdzan šādos gadījumos noderīgas ir Bloodhound ofensīvās prasmes – steidzīgi, bet gudri izvēlēties bēgšanas virzienu vai, piemēram, kļūt ātrākam, liedzot lēnākajiem pretiniekiem noķert Tevi. Varonis ir vairāk piemērots stratēģiskiem prātiem.

Bloodhound prasmes

Pasīvā spēja: Tracker

Spēja, kura ļauj iejusties policijas suņu lomās. Mums tiek atstāti redzami dažādi pretinieku veiktu darbību pavedieni. Tā būtu vai nu dziedināšana, dziedināšanas lietu izmantošana, pretinieku pārvietošanās, Wraith došanās cauri tukšumam/alternatīvai realitātei (void) u. c. – Bloodhound visas šīs darbības vizualizē. Taču arī šim priekam reiz pienāk gals, jo 90 sekundes vēlāk (pēc darbības izdarīšanas brīža) pavedieni izzūd.

Taktiskā prasme: Eye of the Allfather

Līdzīgi kā īslaicīga termālā vīzija strādā arī Bloodhound taktiskā prasme. Ar šo prasmi 125 grādu leņķī tiek iezīmēti gan ienaidnieki, gan dažādas spēles utilītas. Maksimālā iezīmēšanas distance ir 76 metri ar .8 sekunžu aktivizēšanas laiku. Prasme, kad aktivizēta, ilgst 3 sekundes, un tās uzlādes laiks ir 35 sekundes.

Ultimate prasme: Beast of the Hunt

Beast of the Hunt pārvērš varoni uzbrūkošā medniekā, pastiprinot/uzlabojot tā maņas un skriešanas ātrumu. Iespējojot šo prasmi, uz mainīgām 35 sekundēm fona skats kļūst melnbalts, bet ienaidniekus redzam iezīmētus sarkanā krāsā. Prasmes aktīvā perioda laikā ikviens, no tavas rokas kritušais, pretinieks tās kopējam ilgšanas laikam pieliek 5 sekundes. Manuprāt, kvalitatīvākā ultimate prasme (agresivitātes ziņā) spēlē.

Padomi, kā spēlēt Bloodhound

Tracker ļauj komandai izvairīties no potenciālām cīņām, kad tās nav vēlamas, bet ļauj veikt negaidītus uzbrukumus, ienaidniekiem esot neaizsargātiem, piemēram, pēc cīņas vai virzībā no/uz zonas pusi.

Taktiskajam talantam piestāv to savienot ar tracker prasmi. Sadzenot pēdas un jūtot, ka naidnieki atrodas tuvumā, atklājam vājos punktus un veicam letālu uzbrukumu. Īstenībā šo prasmju kombināciju varam izstiept un pielietot to kā uzbrukumam tā aizsardzībai. Atcerieties, ka Eye of the Allfather atklāj arī visa veida lamatas, un zināšana par novietoto lamatu izvietojumu var izglābt jūsu dzīvību.

Citām spēles leģendām radot atvērtas telpas, iesaku aktivizēt Bloodhound ultimate. Ja komanda izspēlēs attiecīgo ielenkumu gudri, tad brutalitāte, ar kuru kaujā ielauzīsies uzbrūkošais mednieks, pieliks punktu visiem nepateicīgā situācijā nonākušajiem. Viena “lieta”, ko te var piebilst, ir tēmēšanas precizitāte – jābūt diezgan precīzam, lai uz visiem 1000% izpildītu savu plāna daļu.

Vislabākais veids, kā izmantot mednieku, laikam ir kombinācijā ar citu varoni – Bangalore. Jo (rediģēts citāts no Bangalore ceļveža): “Bangalore dūmu granātai ir izcila sinerģija ar Bloodhound prasmēm. Ar taktisko un ultimate prasmēm viņš var redzēt cauri dūmu aizsegam un viegli tikt galā ar jebkuru pretinieku. Šī kombinācija ļauj efektīvi padarīt pretiniekus bezspēcīgus un ātri atbrīvoties no tiem.”

Viens pats Bloodhound nav no piemērotākajiem tēliem, lai izcīnītu uzvaru komandai paredzētā kaujā. Jā, Beast of the Hunt lieliski izpildīs uzbrukuma faktoru, taču bez aizsega (komandas biedri šajā gadījumā) aptuvenais izdzīvošanas laiks īpašu pozitīvismu neizraisa.

Interesanti: Pirms 1. sezonas un tās laikā Bloodhound + Bangalore kombinācijas vīzija bija pašsaprotama spēles nākotnes leģendu meta.

1 komentārs

Reklāma

Populārākais

Pieseko mums!

1,102FaniPatīk
169SekotājiSekot
23SekotājiSekot
321AbonentiAbonēt