Jau iepriekš ziņojām, ka Sony uz nenoteiktu laiku ir atcēlis The Last of Us Part 2 un Iron Man VR relīzes Covid-19 izplatības dēļ. Tagad gan izskatās, ka ir sperts nākamais solis, jo abas šīs spēles ir pilnībā izņemtas no veikala.

Jau kādu laiku šo spēļu digitālās versijas bija iespējams iepriekš-pasūtīt Playstation Store veikalā, taču tagad, kad tās ir izņemtas, Sony par ir uzsākuši automātisku naudas atgriešanu, visiem, kas spēles ir iegādājušies.

Pašlaik gan nav īstas skaidrības, kādēļ ir pieņemts tik drastisks lēmums, ja vien spēles nepiedzīvos pamatīgu aizkavi. Vēl viena PS4 ekskluzīvā spēle Ghosts of Tsushima gan aizvien ir paredzēta iznākšanai jūnijā, un nav nekādu indikāciju, ka spēle varētu kavēties pandēmijas dēļ. Te gan jāsaka, ka runas par vairāku spēļu aizkavi uzpeld arvien biežāk, kas nozīmē ka arī Ghosts of Tsushima varētu kavēties.

Jebkurā gadījumā šis varētu būt indikators, ka Last of Us Part 2 un Iron Man VR nemaz nenonāks pie mums šogad. Cerēsim gan, ka šis laiks tiks izmantots lietderīgi, lai spēles noslīpētu.