Sākums Ceļvedis Spēlēm Lietas, ko vajadzētu zināt sākot spēlēt Animal Crossing: New Horizons

Lietas, ko vajadzētu zināt sākot spēlēt Animal Crossing: New Horizons

0

Animal Crossing: New Horizons ir ļoti interesanta spēle, ja dzīves simulatori ir tava lieta. Tā reizēm var būt arī nedaudz lēna. Ja vēlies maksimāli ātri atslēgt visus salas piedāvātos labumus, esmu apkopojis padomus, kas palīdzēs ātrāk sasniegt savu mērķi.

Spēles progress ir piesaistīts reālajam laikam

Ja iepriekš neesi spēlējis nevienu Animal Crossing franšīzes spēli, gluži kā es, diennakts ilgums varētu būt pamatīgs pārsteigums, jo tā ir piesaistīta reālajam laikam. Dienas nav vienīgā lieta, kas mainīsies, jo arī gadalaiki ir piesaistīti reālajai dzīvei. Tieši tā, Ziemassvētkus varēsi paralēli svinēt gan virtuāli, gan mājās.

Tas viss nozīmē, ka spēle attīstās lēni un sākotnēji varētu pat šķist, ka nav īsti ko darīt, kad paveic dienas galvenos uzdevumus. Labā ziņa ir tāda, ka spēles progresu ir iespējams paātrināt. Pirms uzsāc spēli, atslēdz savu Switch konsoli no interneta un iestati laiku kādas 10 dienas atpakaļ. Kad vēlēsies, lai sākas nākamā diena vienkārši samaini datumu uz nākamo dienu konsoles uzstādījumos un tā līdz atgriezies tagadnē.

Iemesls laika griešanai atpakaļ ir lai nesačakarētu laika plūsmu spēlē. Protams ir iespējams laiku griezt uz priekšu un dzīvot nākotnē. Te laikam būs personīgā izvēle. Šis solis ļauj daudz ātrāk atslēgt lielāko daļu salas opciju, jo Animal Crossing: New Horizons ir garākais ievads, kādu jebkad esmu redzējis spēle. Atkarībā no tā cik ilgi spēli spēle, tas var ilgt pat līdz 2 nedēļām.

Par akmeņiem un dzelzs rūdu

Sākotnēji akmeņi un dzelzs nebūs bieži sastopams resurss. Protams ir forši to iztērēt stiprākiem instrumentiem, kas lēnāk lūzīs, taču iesaku sākotnēji dzelzi taupīt.

To var iegūt no akmeņiem, dauzot tos ar lāpstu vai cirvi. Apēdot augli, akmeni ir iespējams sadauzīt pavisam, ko darīt pavisam noteikti nevajadzētu, jo sadauzīts akmens dod tikai vienu resursa vienību, pietam pilnīgi nejauši izvēlētu (akmens, dzelzs, māls, zelts). Dauzot to ar lāpstu vai cirvi vairākas reizes, iegūsi daudz vairāk resursu.

Akmeņu skaits uz salas ir arī ļoti ierobežots un tos pavisam sasitot nāksies gaidīt vairākas dienas, līdz tie atjaunosies, kādā citā punktā uz salas. Vienīgais laiks, kad tos vajadzētu sadauzīt ir kad atslēdzas pieeja Nook Miles avio biļetēm un ir iespējams doties uz citām salām. Sadauzīšana ir izdevīga, jo pastāv iespēja, ka nākamais akmens parādīsies tuvāk mājām, nevis kaut kur salas otrā pusē. Par sadauzīšanu runājot…

Ar instrumentiem jābūt piesardzīgam

Kokus un akmeņus ir iespējams saskaldīt ar dzelzs instrumentiem, vai vājākiem, ja esi apēdis kādu augli. Ar šo ļoti uzmanīgi, jo es neskaitāmas reizes esmu nejauši likvidējis vienības, kuras īstenībā vēlējos paturēt. Ir cietuši vairāki augļu koki un akmeņi. Ar laiku augļu efekts vienkārši pazudīs, bet līdz tam laikam turam acis vaļā.

Augļi arī ļauj izrakt veselu koku ar visām saknēm un pilnīgi neskartu to pārstādīt jebkurā citā vietā uz salas. Noderīgi, ja vēlies izveidot pats savu augļu dārzu vai mežu ērtai resursu ievākšanai.

Nomaksā savu parādu pēc iespējas ātrāk, zivis un kukaiņi arī ir svarīgi

Kad uzsāksi spēli, biznesa magnāts Toms Nuks piestādīs rēķinu gandrīz 50 000 zvanu apmērā (spēles valūta). To būs iespējams nomaksāt ar Nook Miles punktiem, jenota paša izstrādāta bonusu sistēma, kas ļauj pelnīt punktus ar aktivitātēm. Šo parādu vajadzētu nomaksāt cik ātri vien iespējams, jo to izdarot atslēgsies lērums jaunu opciju un aktivitāšu spēlē. Pārējos parādus var apmaksāt lēnāk, taču katru reizi, kad to izdarīsi spēle atvērsies vēl vairāk.

Kopā ar parādu svarīgi ir nodot Tomam arī zvejotās zivis un kukaiņus, jo tas paātrinās lielā muzeja uzbūvi. Tev vajadzēs piecas dažādas dzīvas radības, lai uz salas nākamajā dienā parādītos pūce Blathers, kurš prasīs vēl vairāk dzīvu radību – 15. Arī šos saziedo pēc iespējas ātrāk, ļaujot atvērties lielajam muzejam, kuru varēsi piepildīt ar dažādiem uz salām atrastiem labumiem.

Nākamā prioritāte, kur tērēt Nook Miles noteikti ir inventāra vietas paplašināšana un instrumentu riņķa iegāde. Abus ātri vien varēsi nopirkt izmantojot automātu, kas atrodas Toma Nuka teltī.

Baloni un pudeles – bezmaksas lietas

Tiklīdz tas ir iespējams izveidot slingshot jeb mazo katapultu. Tā ļauj no debesīm notriekt balonus ar dāvanām, kas ik pa laikam lido pāri salai. Tās var saturēt ļoti vērtīgas lietas – dažādus priekšmetus, naudu un pat receptes. Arī pludmalē ik pa laikam izskalojas pudeles, kurās ir ievietotas kraftošanas receptes. Vienmēr paņem tās, tas ļaus ātrāk attīstīt priekšmetu recepšu bibliotēku.

Mantas, kas pienāks vien rīt

Iegādājoties dažādus priekšmetus cauri jau minēto automātu Toma teltī, vajadzētu pievērst uzmanību piegādes atzīmei. Ja pamani uzrakstu Mail, tas nozīmē, ka savu iegādāto priekšmetu saņemsi vien nākamajā dienā. Inventāra priekšmetu skaits, ko vienā dienā vari pasūtīt arī ir ierobežots – vien 5 priekšmeti dienā. Ja vēlies šo procesu paātrināt apvieno priekšmetu iegādi ar šī raksta pirmo padomu.

Neuztraucies par ēku izvietojumu

Par šo arī es kādu laiku lauzīju galvu. Ko darīt, ja vēlāk gribēšu ko salā pamainīt, bet kaimiņa māja traucēs? Atslēdzot pietiekoši daudz opciju spēlē, ar laiku būs iespējams salu pilnībā pielāgot pēc sirds patikas. Uzrakt vai līdzināt kalnus, rakt upes, dīķus un pārvietot ēkas. Savu redzējumu varēsi piepildīt neatkarīgi no tā, kur atrodas tava tagadējā vai kaimiņu mājas. Vienīgais ko nevarēsi pārvietot ir Toma Nuka Resident Services placis.

Vai pats jau spēlē Animal Crossing: New Horizons? Vai ir kādas viltības, ko piekop spēlējot spēli? Droši dalies ar tām komentāros!