Latvijā kvalitatīvus video spēļu resursus atrast laikam nav viegli. Visu šo laiku, kamēr darbojos ar lapu šādus resursus var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem. Te gan es runāju par informatīva satura veidošanu, nevis izklaides. Es nezinu cik labi tas izdevās man, to jau ir jāvērtē lasītājiem un skatītājiem.

Diemžēl ne viss šajā dzīvē ir mūžīgs un tā nu ir sanācis, ka mans laiks ar sidequest.lv ir beidzies. Tas gan nenozīmē lapas beigas, jo ticu ka pārējie biedri būs spējīgi turpināt iesākto. Kas attiecas uz manu aiziešanu – sāk kļūt arvien grūtāk savu personīgo dzīvi apvienot ar video spēļu industriju. Baidos, ka rezultātā cietīs saturs. Nekad neesam slēpuši, ka lapa nekādus līdzekļus neienes, tieši otrādi – mums ir regulāri izdevumi un man paliek arvien grūtāk šos izdevumus attaisnot.

Gribu pateikt paldies visiem lasītājiem un mūsu partneriem, kas deva lielisku iespēju ieskatīties šīs nozares aizkulisēs un uzticēja tādai mazai vietnei savus produktus, lai uzklausītu mūsu viedokli. Neviens šeit neesam profesionāls žurnālists, bet tik un tā kaut ko esam panākuši. Veiksmi maniem kolēģiem turpmākajā darbībā, bet no manis drīzumā sagaidīsiet vēl vienu pēdējo apskatu. Paldies!

Atstāt atbildi

Ierakstiet savu komentāru!
Ievadi savu vārdu