Aprīļa sākumā ziņojām par “The Last of Us Part II” relīzes pārcelšanu. Tolaik Naughty Dog izlaida oficiālu paziņojumu, par atlikšanas iemeslu minot loģistikas problēmas un to definējot ‘nenoteiktu’. Pamatotas bažas bijušas arī par “Ghost of Tsushima” iespējamu kavēšanos. Lai vai kā – viss labs, kas labi beidzas – jo vakardien SIE (Sony Interactive Entertainment) pasaules studijas vadītājs Hermens Hulsts Playstation blogā nāca klajā ar informāciju, kas iepriecinās daudzus fanus.

Datumi blokbasteru relīzēm zināmi!

“The Last of Us Part II” iznākšana tagad paredzēta 19. jūnijā šajā pašā gadā. Jā, tikai 3 nedēļas vēlāk par iepriekš paredzēto relīzi. Kāpēc tā? Bloga ziņojumā minēta skaidrības rašanās globālajā preču izplatīšanas vidē. Atbilde pēc būtības it kā atbilstu loģistikas problēmu atrisinājumam, tomēr, ņemot vērā ļoti neseno spēles atslēgas elementu (t.sk. sižeta līnija, jauns ‘gameplay’ treileris) noplūdi, rodas jautājums – vai izlaist spēli vēlāk vairs būtu maksimāli ienesīgi pašai kompānijai? Neskatoties uz to, cerams, ka datums pārlikts vairāk netiks un spēli savā īpašumā iegūsim jau jūnijā.

Ar lielu nepacietību gaidītā Naughty Dog spēle nebija vienīgā, kura tika pie atjaunināta relīzes datuma, proti, Sucker Punch veidotā “Ghost of Tsushima” tika mazliet ‘pārbīdīta’ – tagad, 26. jūnija vietā, tā iznākam gaidāma 17.jūlijā. Šim lēmumam iemesls visticamāk ir jau iepriekšminēta “The Last of Us Part 2” jūnija relīze. Izstrādātāji, viena izdevēja paspārnē atrodoties, taču negribētu, lai tā produktam par vietu zem saules būtu jācīnās ar citu, tam pašam izdevējam piederoša izstrādātāja blokbasteru, vai ne tā? Arī pašiem spēlētājiem laiku starp atriebes stāstu apokalipses tematikā un mežonīgiem samuraju piedzīvojumiem sadalīt būs vieglāk.

Cik varam ierobežojam sevi sociālajos tīklos, publiskās vietās, spēlējam spēles un gaidām jaunās spēles – plāns līdz jūnijam gatavs!

P.S. Hipersaiti uz “The Last of Us Part 2” nopludināto informāciju rakstā neieliku tolerances pret geimeriem dēļ. Informāciju uziet ir ļoti viegli, ja ir patiesa vēlme, ziņkāre vai obligāta vajadzība pēc tās!