THQ Nordic 28. aprīlī beidzot izziņoja “Destroy All Humans!” rīmeika izdošanas datumu. Lai gan pavisam nesen esam saņēmuši daudz milzīgu hītu – Resident Evil 2 un 3, Crash Bandicoot N-Sane Trilogy, Call of Duty: Modern Warfare 2, Shadow of the Colossus, Final Fantasy VII u.c. – atjauninātās versijas, kādēļ gan atteikties no vēl vienas?

“Destroy All Humans!” ir 2005. gadā izdota atvērtas pasaules piedzīvojumu spēle. Tajā spēlētājs vada uz zemi nosūtītu citplanētieti, kura misija ir savākt cilvēku smadzeņu audus, lai novērstu viņa sugas bojāeju. Lielās misijas laikā spēlētājam ir pieeja citplanētiešu ieroču arsenālam un dažādām pārdabiskām spējām, kā, piemēram, telekinēzei un fizisko formu maiņai/pielāgošanai – tas viss paredzēts kārtīga haosa radīšanai uz zemes. Tīri labs ekipējums tīri jautrai laika pavadīšanai, vai ne tā? Ja ar “Crackdown 3” vai “Just Cause 4” spēļu beigu versijām neesi/nebiji apmierināts, tad iespējams “Destroy All Humans!” ir tieši tas, kas (īpaši šajā laikā) nepieciešams!

“Destroy All Humans!” rīmeiks pie mums nonāks 28. jūlijā ar vairākiem īpašajiem izdevumiem, PS4, Xbox One un PC relīzi. PC versija, godīgi sakot, ir mazs pārsteigums, jo sākotnēji tā tika izlaista tikai konsolēm. Bet tad atkal, ir 2020. gads, un 2005. gada spēles atjaunināto versiju izlaist tikai uz konsolēm nebūtu tas profitablākais solis.

Ak, vai es minēju, ka spēle ir “Aukstā Kara” laikā izdoto citplanētiešu invāziju filmu parodija? Tīras, parastas un stulbas, bet neatkārtojami fantastiskas jautrības motīvs! 😉