Lai arī “Wastelanders” ekspansija mazliet atdzīvināja “Fallout 76”, tās tehniskā kvalitāte nebūt nebija tā labākā. Blakus tādām ķibelēm kā traucējumiem kvestu izpildē, NPC un objektu saplūšanai, iespējams nopietnākā problēma bija neparedzamā jauno rezidentu mantkārība!

Reddit lietotājs akarnokd noteikti nav vienīgais, kuram liegta piekļuve noteiktiem kvestiem kuriozu ķibeļu dēļ…

Spēlētāji, kuri noteiktu reidu vai misiju laikā tikuši nogalināti, atgriežoties pēc savām uzpariktēm, atklājuši, ka nu viņu vērtīgākos ieročus pārvalda AI kontrolētie ‘Appalachia’ rezidenti! Ar vakardienu (cerams) viņu negantai rīcībai beidzot pienācis gals.

“Bethesda” izlaistais ‘ātrais labojums’ (hotfix), bez īpašas spēles nosūtīšanas bezsaistes dīkstāvē, iestājies visās pasaulēs! Tagad varam cerēt uz kolorītāku un pieklājīgāku NPC uzvedību. Protams, ātrais labojums var gadīties arī nepilnīgs, tāpēc pašsaprotami, ja rodas atkārtotas zagšanas situācijas – tādā gadījumā jācer uz operatīvu rīcību no “Bethesda” puses vai arī jāgaida uz nākamo lielo ielāpu.

Starp citu, ko Tu domā par jauno “Wastelanders” papildinājumu? Vai tiesa, ka tas devis ‘otro elpu’ visai spēlei? Ceru no jums sagaidīt viedokļus komentāru sadaļā!