Atjauninājums: Kinematogrāfiskais treileris ar kaudzi rakstveida informācijas nu ir izlaists. Informācija par spēli un tās elementiem atrodama šeit.

Oriģinālais raksts: Pēc paziņojuma par E3 atcelšanu strauji aktualizējās diskusija par to, kur un kad Ubisoft varētu atklāt jauno ievadi Assassin’s Creed spēļu sērijā. Populārākais variants fanu vidū bija E3 nedēļa, kas, saprotams, ir ļoti loģisks minējums, ja vadāmies pēc pagātnes notikumiem. Tomēr Ubisoft šoreiz izvēlējās neierasto ceļu un spēli atklāja jau vakar, kad līdz iepriekš minētajai E3 nedēļai atlicis vēl mazliet pāri mēnesim!

Assassin’s Creed Valhalla piedzīvoja atklāšanu neparastā, 8 stundu garā video tiešraidē. Tās laikā varējām vērot, kā mākslinieks @Bosslogic veido jaunās spēles atrašanās vietas un atrašanās vietu ieskāvušās kultūras ilustrāciju. Kā process, tā gala rezultāts – fascinējoši! Tomēr vai 8 stundu ilga tiešraide ir īstais veids kā atklāt jaunu videospēli? Tas katram jālemj pašam. Lūk, tiešraides video materiāla apstrādātā (saīsinātā) versija, kura jau mazliet vairāk atgādina tīzeri:

No mākslas darba varam izvilkt pāris būtiskas detaļas. Piemēram, laika posmu (Vikingu laikmets), kraukli (Origins un Odyssey kontrolējamās ‘ērgļa acs’ mehānisms), vikingu kauja pret saksiem (iespējama lielo cīņu atgriešanās no Odyssey), vikingu laivas (pārvietošanās transports, bet ūdens kauju iespējamība nav izslēgta) un kanoniskais varonis šoreiz varētu būt vīrietis, ja protagonista attēlojums kaut ko izsaka.

Taču tas nav viss! Kā jau video manījāt, šodien (18:00 pēc Latvijas laika) gaidāms kinematogrāfisks atklāšanas treileris. Paredzams, ka tajā gūsim nopietnāku ieskatu pašā sižetā un laika posmā, kuru aptvers spēle.

Precīzs “Assassin’s Creed Valhalla” izdošanas datums noteikts nav, lai gan spekulācijas un Ubisoft paustā informācija liecina, ka spēles relīze paredzēta šī gada beigu pusē. Gaidīsim un cerēsim uz tāda scenārija realizēšanos.