8 stundu garajai un, godīgi sakot, dīvainajai “Assassin’s Creed Valhalla” atklāšanas tiešraidei sekoja kinematogrāfisks treileris ar kaudzi rakstveida informācijas, kopumā sniedzot tīri pieklājīgu ieskatu dažādos spēles aspektos. No Vikingu tematikas līdz dažādiem spēles pamata mehānismiem – lūk, viss, ko zinām, par “Assassin’s Creed Valhalla”!

Galvenā varoņa dzimuma izvēle – Galvenā varoņa dzimuma izvēles iespēja atgriežas no 2018. gada aizsāktās “Assassin’s Creed Odyssey” tradīcijas. Eivor (protagonista vārds) būs spēlējams kā viens no divu dzimumu pārstāvjiem.

Raksti pats savu vikingu sāgu – RPG faktors atgriezīsies, un, ņemot vērā tā veiksmīgo uzņemšanu fanu vidū, tas nav nekāds pārsteigums. Šajā spēlē centrālā loma atkal dota spēlētāja izvēlei – politisku savienību veidošana, kauju plānošana un, protams, vairāku-izvēļu dialogu atgriešanās ir tikai pāris piemēri, kā mēs mērosim ceļu līdz slavai un Valhallai!

Brutāla un nežēlīga cīņu sistēma – Vislielākais pārsteigums laikam ir nežēlība, kāda raksturīga šai atjauninātajai sistēmai. Cīņās būs iespēja gan dekapitēt ienaidniekus (atdalīt to ķermeņu daļas), atļauta būs divu ieroču vienlaicīga lietošana (dual-wield) un atgriešanos piedzīvos kā vairogi (tie būs izmantojami arī kā ieroči) tā arī franšīzes ikoniskais ierocis – slēptais nazis jeb asmens (hidden blade).

Tumšo laikmetu’ atvērtā pasaule – Atvērtās pasaules vienmēr bijušas viens no simpātiskākajiem franšīzes aspektiem. “Assassin’s Creed Valhalla” nebūs izņēmums – ceļošana no Norvēģijas caur Ziemeļu jūru līdz pat vairākām Anglijas karalistēm. Reģioni, kuru ieņemšana būs viens no būtiskākajiem spēles elementiem. Dalību varēsim ņemt arī šādās tādās neobligātās aktivitātēs, piemēram, makšķerēšanā, dzeršanas mini-spēlēs un pat verbālu apvainojumu sacīkstē. Jā, repa cīņas 9. gadsimta nobeigumā! 😀

Organizē un vadi vikingu reidus – Iebrukumi masīvos saksu cietokšņos laupījuma un teritorijas iegūšanas labad. Paplašini savu klanu un ved to pretī attīstībai, apzogot pretinieku un iegūstot tik ļoti nepieciešamos resursus.

Attīsti savu vikingu ciematu – Jaunu ciematu būvēšana un klanu paplašināšana bija svarīgs vikingu vēstures posms, tieši tāpēc vikingu tematika iekš “Assassin’s Creed Valhalla” pieprasa šo komponenti! Būvē un uzlabo savu ciematu gan ar vairāku būvju izveidi, gan jaunu rekrūšu piesaisti.

Algoti vikingi – Daudzspēlētāju režīms atgriežas, taču ne klasiskajā veidā. Tagad tiksim pie opcijas izveidot un pielāgot savus vikingu algotņus. Ar tiem varēsim dalīties tiešsaistē, un tie palīdzēs draugiem viņu reidos un kaujās. Apmaiņā algotņu īpašnieks (šajā gadījumā spēlētājs) saņems daļu no drauga cīņās iegūtajiem labumiem. Tā pati formula darbosies arī otrādi.

Aizdomas par Assassin’s Creed relīzi 2020. gada otrajā pusē Ubisoft apstiprināja. Oficiālais spēle izdošanas laiks ieplānots kaut kad šī gada ‘brīvdienās’ (videospēļu industrijā tas ir periods starp Helovīnu un Ziemassvētkiem).

Paplašinātas informācijas ieguvei iesaku izlasīt interviju ar spēles direktoru vai apmeklēt oficiālo spēles lapu!