Ar darba pie “Battlefield 5” un “Star Wars Battlefront 2” oficiālu noslēgšanos, EA, precīzāk izstrādātāji DICE, ieiet jaunā videospēļu izstrādes fāzē. Paziņojuma konteksts visticamāk attiecināms uz jaunās paaudzes konsoļu ‘ierašanos’ šī gada nogalē, kā arī jaunu spēļu izlaišanu uz tām.

Izdevējs EA videospēļu medijam IGN apstiprinājis, ka “Battlefield 5” un “Star Wars Battlefront 2” jaunie satura ielāpi būs to pēdējie, ar to pa lielam pieliekot punktu abu spēļu dzīves cikliem (jauna satura veidolā, jo tehnisks atbalsts turpināsies). Tagad, pateicoties darba pabeigšanai, iepriekš neskaidrā, nākamā Battlefield relīze vairs nav nemaz tik neskaidra. Aptuvena 2021. un 2022. spēles izdošanas laika ‘loga’ vietā, spēle tikusi novirzīta uz 2021. gadu.

Tagad vismaz varam būt droši, ka Call of Duty nebūs vienīgais no populārākajiem pirmās personas šūteriem 2021. gadā. Nākamais Call of Duty, taisnību sakot, vēl nav apstiprināts, tomēr atļaujos ‘šaut kāpostos’, jo, vai tad katru vai vismaz katru otro gadu nesaņemam jaunu franšīzes ievadi? 😀