Kā jau vairākkārt ziņojām, E3 šogad nenotiks radušās pandēmijas dēļ. Taču videospēļu jaunumus un ziņas tāpat vēlamies, vai ne? Tieši tāpēc, šādos apstākļos, pāriešana uz digitālajām konferencēm ir labākais variants, kā kompānijām pienācīgi atrādīt jaunās spēles un jaunos projektus, turpretī videospēļu patērētājiem tiek dota iespēja lūkoties uz priekšu un būt sajūsminātiem par jaunām ‘lietām’ un notikumiem industrijā.

Par to, ka Ubisoft (E3 vietā) rīkos kaut ko savu, šaubu īsti nebija. Galvenokārt jau lielo blokbasteru – Watch Dogs: Legion, Gods and Monsters, Assassin’s Creed Valhalla – tuvojošos relīžu dēļ. Bez brīnumiem, vakar, līdzās Game Developers Conference 2020, Gamescom un vēl pāris jau anonsētiem digitālajiem pasākumiem, klāt pievienojās arī Ubisoft ar “Ubisoft Forward”.

“Ubisoft Forward” mērķis ir kliedēt neziņu ‘lielo’ spēļu sakarā (netiek izslēgta iespēja arī par jaunām indie videospēlēm zem Ubisoft, kā izdevēja vārda), tas ir, vēstīt par jau zināmām, atdzīvināt aizmirstās un izziņot vēl nezināmās.

Assassin’s Creed Valhalla (starp citu šī spēle tikai nesen piedzīvoja grandiozu oficiālo atklāšanu, kā arī ne tik grandiozu ‘gameplay’ treileri) ir viens no lielajiem pieturas punktiem Ubisoft izdodamo spēļu kalendārā, tāpēc par tā esamību kompānijas digitālajā šovā varam būt 100%-īgi droši. Kas to zina, varbūt pat redzēsim kārtīgu ‘gameplay’ epizodi? Visi turam īkšķus! Tad ir vairākas spēles par kurām tā līdz galam īsti neko nezinām, piemēram, Watch Dogs: Legion (pēc pārcelšanas) publiskā telpā parādījusies visai reti, kā arī gaidāmā “Roller Champions” visticamāk nepiedzīvos ieplānoto šī gada 1/2 ceturtdaļas relīzi (jūnija beigas iezīmē gada 2. ceturtdaļas beigas un, tā kā jaunas informācijas par šo free-to-play spēli nav, ticams, ka sākotnējā izdošana, vismaz Ubisoft iekšienē, jau ir pārcelta). Visbeidzot ir jauni un neizziņoti produkti, tādi, par kuriem informācija ir nepilnīga un/vai baumu līmenī, skatos uz jums Far Cry un Ghost Recon franšīzes!

Franču videospēļu izstrādātājam ir daudz, ko pierādīt, īpaši pēc neveiksmes ar Ghost Recon: Breakpoint, tāpēc, ja labi realizēts, šis gaidāmais šovs varētu būt kardināls situācijas uzlabotājs. Vai tā būs? To rādīs laiks!