Jau rītdien (23:00 pēc Latvijas laika), 14. maijā, tiksim pie jaunas Playstation “State of Play” epizodes. Tomēr šoreiz tā nebūs viss parasta jaunu projektu atklāšanas tiešraide, tā vietā saņemsim ekskluzīvu “Ghost of Tsushima” ‘gameplay’ izklāstu (atrādāmas demo versijas formā). Viena spēle, viena “State of Play” tiešraide – izklausās pēc drosmīga gājiena, taču uz doto brīdi tas ir tieši tas, kas šai spēlei ir nepieciešams – mārketings, vismaz manuprāt.

“Ghost of Tsushima” ekskluzīvā sērijā atrādīšanai paredzēti vairāki kadri no pasaules izpētes, cīņas sistēmas un citiem spēles mehāniskiem aspektiem. Epizode ilgs apmēram 18 minūtes, kas, ja tiek aizvadītas bez liekām ievadrunām, ir visai pieklājīgs laiks nopietnai virspusējai analīzei.

Sony bloga paziņojuma beigās arīdzan vēlreiz atgādināja, ka šī epizode būs strikti par “Ghost of Tsushima”, noliedzot jebkādu potenciālu saņemt jaunas ziņas un atjauninājumus par jauno PS5 konsoli.

“Ghost of Tsushima” iznāk šī gada 17. jūlijā! Par to, kāpēc spēle no sākotnējā izdošanas datuma (26. jūnija) pārlikta, varat lasīt šeit!