Šodien 2K Games iepriecināja mūs ar mafijas triloģijas ziņām, demonstrējot MAFIA II un III tīzerus, kas ir diezgan labi uzspodrināti. Lielā atklāšanā notiks 19. maijā, tāpēc, lai gan tas, acīmredzami, ir remasters, mums tāpat jāgaida oficiālais paziņojums par to, kas tieši tas ir. Viena lieta, kas manāmi krīt acis, ir pirmās spēles neesamība, ko var traktēt ka, iespējams, tā tiks iekļauta komplektēta, bet netiks  remāsterēta.

Taču tas tā nebūs, jo neilgi pēc tam, kad iznāca mafijas triloģijas ziņas, Microsoft veikalā parādījās Mafia: Definitive Edition (tas tagad esot izņemts). Un tas ļoti noteikti tiek remasterēts, jo iekļautie skrīnšoti izskatās absolūti fantastiski. Sākotnējās mafijas grafika tika ļoti labi novērtēta, bet pēc 20 gadiem tā ir mazliet zaudējusī savu šarmu. Jaunie skrinšoti liecina par to, ka tas tiks mainīts!

Pašlaik par spēles izmaiņām nav daudz ziņu, taču izklausās, ka stāsts par taksometra vadītāju, kurš nokļuvis organizētās noziedzības lokā, tiks papildināts ar jaunu saturu. Microsoft veikalā esot teikts, ka mafija tiks “uzticīgi atjaunota” Definitive edition ietvaros “ar izvērstu sižetu un spēles gaitu. Šī ir mafija, kuru atceraties…”.

Pieejamā informācija arī liek nojaust, ka ceļā ir “MAFIA II” un “MAFIA III Definitive Edition” izdevumi, jo iegādājoties Mafia: Definitive Edition, Tommy Angelo uzvalks un taksis tiks atvērti iekš “MAFIA II” un “MAFIA III Definitive Edition”, par kurām šobrīd netiek paziņots. Tas gandrīz liek man aizdomāties, vai varētu tikt izlaisti trīs atjaunināti izdevumi kaut kādā atsevišķā pakā, piemēram, Mafia Trilogy?

Mafia: Definitive Edition iznāks 28. augustā ja ticēt Microsoft veikala lapai. Solījums uzzināt vairāk vietnē www.mafiagame.com šobrīd nav īsti relevants, jo mājaslapā pašlaik ir okupētā ar Mafijas triloģijas tīzeriem.