Epic Games vadītājam Timam Svīnijam ir lieli plāni savai videospēļu izplatīšanas platformai – Epic Games Store. Viens no šādiem plāniem nākotnē ir palaist EGS uz Android un iOS ierīcēm.

Intervijā, kas uzsāka “GameSpot ‘s Play For All summer Gaming event”, Svīnijs runāja par EGS panākumiem, grūtībām, kas nāk komplektā ar vēlmi veidot konkurenci populārajam “Steam”, par to, kā cross-play spēles var būt par nākamo bumu industrija, un daudz ko citu. Intervijas laikā Svīnijam vaicāja, vai viņam nākotnē ir kādi mērķi attiecībā uz EGS, tad arī viņš ierunājās par mobilām ierīcēm.

“Mēs labprāt nākotnē palaistu [Epic Games] veikalu uz iOS, un mēs to realizēsim uz Android,” sacīja Svīnijs. ” Mēs domājam, ka tas ir labs veids, kā palīdzēt industrijai [virzīties] uz priekšu, un tas ir vēl viens veids, kā Epic kā spēļu izstrādātājs bija savācis auditoriju ap Fortnite un iemācījies operēt ar izplatīšanas platformu uz PC un Android.

“Tagad, kā esam darījuši ar daudzām citam lietām, sākot ar Unreal Engine un beidzot ar Epic Online pakalpojumiem, mēs atveram to visiem pārējiem izstrādātājiem, lai tie izmantotu to visu ar savām spēlēm un censtos kalpot industrijai un nodrošināt patiesi interesantu alternatīvu ekosistēmai.”

Šīs nav kompānijas pirmās pārdomas par EGS ieviesšanu mobilajās ierīcēs, īpaši Android tālruņiem. 2018. gada decembra intervijā, ar Game Informer, Svinijs runāja par digitālās tirdzniecības platformas ieviešanu “PC un Mac 2018. gadā un Android vēlāk 2019. gadā” un iOS, kas it kā bija plānots uz 2019. gadu. Lai gan 2019. gads ir beidzies, Epic un Svinijs joprojām ir ieinteresēti palaist EGS uz mobilajām ierīcēm.

Iespējams, ka EGS, kas palaidīsies uz mobilajām ierīcēm, jau ir tapšanas procesā, jo Fortnite launcher uz Android ierīcēm ir saņēmis atjauninājumu 2019. gada oktobrī. Tagad tā vietā, lai vienkārši darbotos ar Fortnite atjauninājumiem un tamlīdzīgam lietām tas ir kļuvis par oficiālo Epic Games App. Analoggiska aplikācija šobrīd neeksistē Apple App Store.