Kingdoms of Amalur: Reckoning bija diezgan neslikta RPG žanra spēle, kad tā tika izlaista 2012. gadā. To bieži raksturoja kā spēli ar labu cīņas mehāniku un nesliktu lūtu , bet prastu pasaules dizainu un pazīstamu stāstu. Neskatoties uz to, gadu gaitā tas ir izveidojis nelielu kultu, un tas ka THQ Nordic iegādājās Kingdoms of Amalur  zīmolu 2018. gadā atjaunoja cerību, ka sērija atgriezīsies.

Tā nav gluži atgriešanās, bet spēle kļūst par remasteru. Ieraksts Microsoft veikalā apstiprina, ka Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning tiks izlaists 11. augustā. Saskaņā ar produkta aprakstu tas ir “pārveidots ar satriecošiem vizuāliem attēliem un izsmalcinātu spēli”, un visi DLC tiks iekļauti.

Remasteru pārvalda un veido Kaiko, tie paši, kas strādāja pie Darksiders Remastered, kā arī Legend of Kay: Anniversary Edition.

Amalur Kingdoms: Reckoning pirmo reizi publicēja Electronic Arts 2012. gadā, dažus mēnešus pirms spēles izstrādātāja – 38 Studios – bankrota. Tajā laikā tika veikts darbs pie MMO projekta, kas bija izveidots tajā pašā pasaulē. The Kingdom of Amalur vārdu neizdevās pārdot izsolē 2013. gadā, pirms THQ Nordic 2018. gadā paziņoja, ka ir iegādājies sēriju.