Ceturtdien Electronic Arts palaida vairāk nekā 25 spēles Steam. Gadiem ilgi daudzas EA spēles uz PC bija ekskluzīvi pieejamas , izmantojot EA Origins pašu radīto veikalu. Šis jaunais dāsnums ir daļa no EA iniciatīvas, kas spēlētājiem ļauj piedzīvot spēles vairākos veikalos, “kur vien vēlaties spēlēt”.

Tagad steam platformas lietotāji var iegādāties un spēlēt BioWare Dragon Age spēles, Crysis spēles, vairākas Need for Speed ​​spēles, dažas indie spēles, piemēram, Unravel, Plants vs Zombies: Battle for Neighbourville un citas. Sākot ar šodienu EA laidīs klajā jauno Command & Conquer Remastered Collection uz savas Origins platformas, kā arī Steam – kurš modu atbalstam var izmantot Steam Workshop. EA turpinās izlaist jaunas spēles gan Origin, gan Steam veikalos vienlaicīgi.

Vēlāk šovasar Valve piedāvās arī priekšrocības EA Access abonentiem Steam, piemēram, piekļuvi spēlēm, bezmaksas izmēģinājumus, atlaides un daudz ko citu.

Jāatzīmē, ka daudzas no EA lielākajām spēlēm – Battlefield V, FIFA 20, The Sims 4 un Apex Legends – neiekļuva pirmajā Steam EA access izlases vilnī. Nav skaidrs, kad īsti šīs spēles nonāks Steam, un vai nonāks vispār, taču EA savā ziņu izlaidumā teica “….vairāk drīzumā…”.